Le Chaton Fluid Renesance, Argenté 30 g

Le Chaton Fluid Renesance, Argenté 30 g

  • Značka: Le Chaton
  • Balení: 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Multifunkční fluid s vůní čokolády bez konzervantů zajišťuje intenzivní regeneraci a obnovu struktury kůže a je vhodný pro vrstvenou anti-ageing péči o každou pokožku. Obsahuje všestranně omlazující látky, obnovuje pevnost kontur tváře, rozjasňuje a zjemňuje.certifikáty: vhodné pro: zrající pleťkonzistence: krémovábarva: bílábalení: plastový obalproduktová řada: DORÉ* intenzivní omlazující péče pr

Multifunkční fluid s vůní čokolády bez konzervantů zajišťuje intenzivní regeneraci a obnovu struktury kůže a je vhodný pro vrstvenou anti-ageing péči o každou pokožku. Obsahuje všestranně omlazující látky, obnovuje pevnost kontur tváře, rozjasňuje a zjemňuje.

certifikáty:
vhodné pro: zrající pleť
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

produktová řada: DORÉ
* intenzivní omlazující péče pro všechny typy pleti
* je vhodná především jako ochrana mladší pleti a prevence stárnutí
* výrobky této řady získaly BIO certifikát pro svůj více než 80% podíl bio/organických složek

použití: Doporučujeme pro denní ošetření pleti pod ochranný krém nebo samostatně na noc.
složení: Aqua, Isosteearyl Isostearatese, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol, Glycerin, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, Cetyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate, Glyceryl Laurate, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Vitis Vinifera extract, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Dimethylamino ethanol, Camellia sinnsis Extract, Zingiber off. Extract, Panax Ginseng Extract, Pyrus Malus Juice, Prunus Pesica Juice, Triticum Vulgare Extract, Hordeum Vulgare Extract, Dimethicon, Xanthan gum, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Chlolesterol, Caprae Lac Powder, Goat Lactis Proteinum Powder, Fragrance

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Selektivní kosmetika Le Chaton je určena pro náročného zákazníka. Značka Le Chaton má vyšší cíl, a sice působit v hlubších vrstvách pokožky, zpomalovat její stárnutí a zároveň z ní zametat již viditelné stopy času, tedy zajišťovat tak zvanou anti-ageing péči. Účinné látky, které patří k tzv. high-tech, se dovážejí od renomovaných světových firem Biotech Marine (mořské řasy, Francie), Provital a Lipotec (rostlinné extrakty a mořský plankton, Španělsko) a je pro ně charakteristická vysoká účinnost a často okamžitý efekt.
Kosmetika Le Chaton a La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky Le Chaton vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: