Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naturalis Funkční směs Zdravé zažívání 70 g

Naturalis Funkční směs Zdravé zažívání 70 g

Směs Zdravé zažívání obsahuje například chlorellu, která napomáhá optimální činnosti střev, přispívá k jejich mikrobiální rovnováze a spolu s kořenem yucca přispívá k celkové odolnosti těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Funkční směs Zdravé zažívání od Naturalis obsahuje kombinaci chlorelly a cordycepsu, která je dále doplněna o yacon a yuccu. Směs je vhodná pro podporu normálních trávicích a zažívacích funkcí. Prášek snadno rozmícháte ve vodě, džusu nebo smoothie a jedna porce vás vyjde pouze na pár korun.

Chlorella má na lidský organismus celou řadu příznivých účinků. Podporuje jeho celkovou vitalitu, stejně jako činnost imunitního systému. Je známá také tím, že napomáhá udržovat optimální funkci střev a přispívá k jejich mikrobiální rovnováze. Navíc v kombinaci s kořenem yucca přispívá k odolnosti těla vůči projevům zátěžových faktorů. Ve směsi Zdravé zažívání najdete také houbu cordyceps nebo kořen yacon, které obsahují řadu prospěšných látek v podobě vitaminů, aminokyselin nebo vlákniny.

Dávkování: 1 lžičku (cca. 1 gram) prášku rozmíchejte ve vodě, džusu či smoothie. Užívejte 1-2× denně.

Upozornění: Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?