Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

Superionherbs Ganoderma Reishi Extrakt, kapsle 90 ks

Superionherbs Ganoderma Reishi Extrakt, kapsle 90 ks

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
950
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Ganoderma Duanwood Reishi Extrakt obsahuje výtažky houby reishi, nabité účinnými látkami. Extrakt je unikátní tím, že obsahuje více než 40 % polysacharidů a více než 4 % triterpenoidů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(7)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Duanwood Red Reishi Extrakt Superionherbs je složen z výtažků houby reishi, která je nazývána „houbou nesmrtelnosti“ a je jednou z nejcennějších a nejvyhledávanějších rostlin. Produkt je unikátní tím, že obsahuje více než 40 % polysacharidů a více než 4% triterpenoidů. Vysokého obsahu polysacharidů a triterpenoidů bylo dosaženou metodou dvojité extrakce. Duanwood Red Reishi je houba pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu dvanácti měsíců v čistém prostředí horského masivu Wuyi na severozápadě Číny. Jedná se o civilizací nedotčenou oblast se specifickým klimatem. Tento způsob pěstování generuje houby nabité prospěšnými látkami a kvalitou se blíží divoce rostoucím exemplářům Reishi.

Lesklokorka lesklá je výborným zdrojem vitaminů řady B, minerálů (selen, železo, germánium), aminokyselin a látek, chránících buňky před projevy oxidačního stresu. Dále v ní najdeme kvalitní polysacharidy. Selen napomáhá normální funkci imunitního systému a štítné žlázy. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Přispívá k normální spermatogenezi. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Hraje roli při přenosu kyslíku v těle, podporuje obranyschopnost, přispívá k udržení tělesné energie, podílí se na procesu dělení buněk.

Tip: Vhodné doplnit užíváním Duanwood Red Reishi Spor.

Dávkování: První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní. Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly. Kapsle zapijte nejlépe vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění: Doplněk stravy není určený jako náhrada pestrého stravování a není vhodný pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Z blogu (7)

Houby jako superpotraviny

Jste kyselí nebo "jen" překyselení?

Přírodně proti nachlazení

Reishi - houba nesmrtelnosti

Reishi, božská houba věčného zdraví a nesmrtelnosti

Superionherbs: Hericium, Čaga, Cordyceps, Reishi

Základy tradiční čínské medicíny

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?