Taoasis Geránium růžové, Bio 5 ml

Rosengeranie BIO 5 ml

Taoasis Geránium růžové, Bio 5 ml

Rosengeranie BIO 5 ml

Značka: Taoasis
Balení:
376
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Ženská květinová vůně má výborné zklidňující účinky, odstraňuje úzkosti a nervozitu. Podporuje regeneraci zejména mastné pleti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu9
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Geránium růžové Taoasis si vás získá svou lehounce kořeněnou květinovou vůni připomínající růži. Čistě přírodní silice má intenzivní vůni a je výborná k provonění interiéru i jako přísada do kosmetiky. Geránium má antiseptické a protizánětlivé účinky a působí příznivě na mysl, psychiku i fyzické tělo.

Květinová vůně geránie má výborné zklidňující účinky, pomáhá odbourávat stres a napětí, navracet duševní rovnováhu i pozitivní myšlení. Geránium se v aromaterapii osvědčilo také díky schopnosti potlačovat úzkosti a nervozitu. Pokud přidáte pár kapek éterického oleje do svého oblíbeného krému či pleťového oleje, podpoříte regeneraci pokožky a její hojení. Geránium je vhodné zejména pro pleť mastnou, kterou pomáhá čistit a dodá ji svěží vzhled. Poradí si s výkyvy nálad i přecitlivělostí.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej geránium mohou používat těhotné ženy v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. U dětí je možná jeho aplikace od šesti let věku.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Účinek oleje: zklidňující

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu9

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Esenciální oleje nejsou žádná věda

Éterické oleje pro zkvalitnění a utužení partnerského vztahu

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Zahojte puchýře éterickými oleji

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Účinek oleje: zklidňující

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Jednodruhové ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?