Ayuuri Natural Glycerin 100% 150 ml

Ayuuri Natural Glycerin 100% 150 ml

Čistý rostlinný glycerin zjemňuje pokožku, zvlhčuje ji a napomáhá její regeneraci. Použití samotného čistého glycerinu či v kombinaci s vaší obvyklou pleťovou péčí udržuje pleť vyživenou a v rovnováze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistý rostlinný glycerin Ayuuri Natural zjemňuje a vyživuje pokožku do hloubky, zvlhčuje ji a napomáhá její regeneraci. Použití samotného čistého glycerinu či v kombinaci s vaší obvyklou pleťovou péčí udržuje pleť vyživenou a v rovnováze.

Díky lehkému nelepivému složení je rostlinný glycerin vhodný pro použití na všechny typy pleti. Pleť je díky glycerinu jemnější a funkce mazových žláz stabilizované. Proto je glycerin obzvlášť vhodný pro smíšenou pleť, kde je suší část vyživena, zatímco mastné čelo a brada se mastí méně.

Glycerin můžeme použít na pokožku celého těla v neředěné formě či smíchaný s růžovou, levandulovou, nebo jinou květovou vodou či éterickými oleji.

Použití: Pro použití na pleť smícháme 1 lžičku glycerinu s 2 lžičkami kohoutkové či květové vody a aplikujeme na obličej, krk a dekolt. Na pokožku těla můžeme aplikovat buď nezředěné, nebo smíchat 5 lžiček glycerinu a 4 šálky vody a jemně vmasírovat do pokožky celého těla. Pár kapek glycerinu můžeme také přidat do koupele, aby byla pokožka po delší dobu jemná a vyživená.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Glycerin

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez lepku, bez vůně

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Ayuuri natural, Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 02084590909, www.ayuuri.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Glycerin je skvělý! / Pavla 10. 9. 2014 15:58

Mám problémy se suchou kůží (hlavně ruce a šlapky). Stačí 4 kapičky oleje rozetřít na špičkách prstů a následně rozetřít na celé ruce, které vydrží dlouho hydratované. Šlapky, které jsem mívala věčně suché a musela každý večer mazat krémy, je minulostí. Glycerin je dlouho udržuje hydratované. Jsem maximálně spokojená.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?