Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Ayuuri Natural Glycerin 100% 150 ml

Ayuuri Natural Glycerin 100% 150 ml

Glycerin můžeme použít na pokožku obličeje a těla smíchaný s růžovou, levandulovou, nebo jinou květovou vodou či éterickými oleji.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistý rostlinný glycerin Ayuuri Natural zjemňuje a zvláčňuje pokožku, zvlhčuje ji a napomáhá udržet pleť hydratovanou. Rostlinný glycerin je vhodný pro použití na všechny typy pleti. Glycerin můžeme použít na pokožku celého těla smíchaný s růžovou, levandulovou, nebo jinou květovou vodou či éterickými oleji.

Glycerin také můžete využít k tvorbě vlastních receptur pleťové, tělové či vlasové kosmetiky. Doporučujeme používat ho v koncentraci okolo 5 %, což je pro pokožku prospěšné množství. Vyšší koncentrace okolo 40 % a více mohou pokožku naopak vysušovat. 

Díky tomu, že Ayuuri Natural čerpá znalosti pro své produkty ze starověké síly ájurvédských principů, nabízí škálu produktů pro vlasy a vlasovou pokožku hlavy, tělo i pleť. Jsou navrženy tak, aby pokožku hýčkaly, doplňovaly, vyživovaly a chránily před vlivy moderního života. 

 

Použití: Pro použití na pleť smícháme 1 lžičku glycerinu se 100 ml kohoutkové či květové vody a aplikujeme na obličej, krk a dekolt. Na pokožku těla můžeme smíchat 5 lžiček glycerinu a 4 šálky vody a jemně vmasírovat do pokožky celého těla. Pár kapek glycerinu můžeme také přidat do koupele, aby byla pokožka po delší dobu jemná a vyživená.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Ayuuri natural, Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST, Willesden, London, Velká Británie , tel: 02084590909

Nenašli jste to pravé? Co tohle?