Yarrah Granule bezlepkové hovězí s bylinkami pro kočky 800 g

Yarrah Granule bezlepkové hovězí s bylinkami pro kočky 800 g

  • Značka: Yarrah
  • Balení: 800 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kompletní suché krmivo pro dospělé kočky nebo koťata od tří měsíců věku. 100% BIO, bezlepkové, 32% masa, bez přidaných cukrů.Obsahuje: maso* a masové deriváty* (24% kuře*, 5% hovězí*), cereálie* (kukuřice*, rýže*, čirok*), oleje* a tuky* (7% kuřecí tuk*), ryby a rybí deriváty (3% ryba), rostlinné deriváty* (slunečnicová semínka*), kvasnice, minerály, bylinky* (petržel*, kopřiva*, tymián). *=z kont

Kompletní suché krmivo pro dospělé kočky nebo koťata od tří měsíců věku. 100% BIO, bezlepkové, 32% masa, bez přidaných cukrů.

Obsahuje: maso* a masové deriváty* (24% kuře*, 5% hovězí*), cereálie* (kukuřice*, rýže*, čirok*), oleje* a tuky* (7% kuřecí tuk*), ryby a rybí deriváty (3% ryba), rostlinné deriváty* (slunečnicová semínka*), kvasnice, minerály, bylinky* (petržel*, kopřiva*, tymián). *=z kontrolovaného biozemědělství podle normy SKAL (č. výrobce 1301)

Složení: hr. protein 21,7%, hr. tuk 12,7%, vlhkost 6,3%, hr. popel 8,5%, hr. vláknina 4,5%, vápník 1,8%, fosfor 1,25%, sodík 0,5%, hořčík 0,17% vitamín A 15000 IE/kg, vitamín D3 1250 IE/kg, vitamín E 105 mg/kg Aditiva/kg: taurin 500 mg, vitamín A 20000 IE/kg, vitamín D3 1500 IE/kg, vitamín E 220 mg/kg Stopové prvky/kg: zinek 63 mg, mangan 31 mg, měď 5,1 mg, kobalt 3 mg, selen 0,3 mg.

Krmná dávka: Údaje v tabulce jsou pouze přibližné. Individuální potřeba vaší kočky se může lišit v závislosti na věku a aktivitě. Podávejte při pokojové teplotě. Skladujte v suchu a chladu. Dbejte na to, aby vaše kočka měla vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

země původu značky: Nizozemí
charakteristika značky: Yarrah je špičkové holandské BIO krmivo pro psy a kočky. Suroviny pro výrobu krmiva pocházejí z ekologického zemědělství, výhradně ze zemí EU.
* Yarrah vyrábí krmiva pod stálým dozorem holandského oficiálního dozorčího orgánu pro BIO výrobky SKAL, který je oprávněný udělovat produktům mezinárodně uznávané označení EKO.
* Yarrah BIO je zvířaty dobře snášen, a proto jej odborníci doporučují zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou, nebo při potravinových alergiích.
* Produkty Yarrah BIO mimo jiné obsahují:
vysoký podíl masa až do 70%, rozmarýnový extrakt a E-vitamín jako přirozené konzervační látky, nutričně hodnotné organické suroviny.
* Produkty Yarrah BIO neobsahují:
geneticky modifikované komponenty, herbicidy a pesticidy, umělá barviva, dochucovadla, aromatické a konzervační látky, antibiotika, nehodnotné vedlejší produkty živočišného původu, jako např. zobáky, hlavy, nehty, kůže, opeření.
* Všechny výrobky značky Yarrah BIO odpovídají výživovým tabulkám AAFCO (American Association Of Feed Control Officials). To znamená, že beze zbytku obsahují potřebná denní množství živin pro psy a kočky. AAFCO je instituce, která provádí dozor nad americkým trhem s krmivy pro domácí zvířata, její standardy jsou celosvětově uznávané.
* Yarrah BIO se v roce 2002 stalo držitelem ocenění kvality KRAV. Krav je švédská nezávislá instituce, která prověřuje výrobu ekologických produktů a na základě přísnych kritérií uděluje svou pečeť kvality - logo KRAV.
* Yarrah BIO je značka zaregistrovaná v mezinárodní unii ochranců zvířat PETA jako značka výrobků netestovaných na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
The Netherlands
www.yarrah.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: kočky

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny