Yarrah Granule pro štěňata 1 kg

Yarrah Granule pro štěňata 1 kg

  • Značka: Yarrah
  • Balení: 1 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kompletní suché krmivo s malými granulkami vyvinuto speciálně pro štěňata, březí a kojící feny. 100% BIO, bez přidaného cukru.Obsahuje: maso (22% kuře), masové deriváty*, obiloviny* (pšenice*, kukuřice*), deriváty rostlinného původu* (sójové boby*, pšeničné otruby* a slunečnicová semínka*), oleje* a tuky* (8% kuřecí tuk*), kvasnice, vitamíny a minerály, vejce* a vaječné deriváty* (vaječný prášek)

Kompletní suché krmivo s malými granulkami vyvinuto speciálně pro štěňata, březí a kojící feny. 100% BIO, bez přidaného cukru.

Obsahuje: maso (22% kuře), masové deriváty*, obiloviny* (pšenice*, kukuřice*), deriváty rostlinného původu* (sójové boby*, pšeničné otruby* a slunečnicová semínka*), oleje* a tuky* (8% kuřecí tuk*), kvasnice, vitamíny a minerály, vejce* a vaječné deriváty* (vaječný prášek) *=z kontrolovaného biozemědělství podle normy SKAL (č. výrobce 1301)

Složení: hr. protein 25%, hr. tuk 15%, hr. vláknina 2%, hr. popel 6%,vlhkost 9,5%, vápník 1,3%, fosfor 0,9%, sodík 0,2%, hořčík 0,1%, vitamín A 15000 IE/kg, vitamín D3 1400 IE/kg, vitamín E 100 mg/kg Aditiva: vitamín A 23000 IE/kg, vitamín D3 1500 IE/kg, vitamín E 120 mg/kg Stopové prvky/kg: zinek 100 mg, železo 47 mg, mangan 31 mg, měď 9 mg, kobalt 3 mg, selen 0,2 mg.

země původu značky: Nizozemí
charakteristika značky: Yarrah je špičkové holandské BIO krmivo pro psy a kočky. Suroviny pro výrobu krmiva pocházejí z ekologického zemědělství, výhradně ze zemí EU.
* Yarrah vyrábí krmiva pod stálým dozorem holandského oficiálního dozorčího orgánu pro BIO výrobky SKAL, který je oprávněný udělovat produktům mezinárodně uznávané označení EKO.
* Yarrah BIO je zvířaty dobře snášen, a proto jej odborníci doporučují zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou, nebo při potravinových alergiích.
* Produkty Yarrah BIO mimo jiné obsahují:
vysoký podíl masa až do 70%, rozmarýnový extrakt a E-vitamín jako přirozené konzervační látky, nutričně hodnotné organické suroviny.
* Produkty Yarrah BIO neobsahují:
geneticky modifikované komponenty, herbicidy a pesticidy, umělá barviva, dochucovadla, aromatické a konzervační látky, antibiotika, nehodnotné vedlejší produkty živočišného původu, jako např. zobáky, hlavy, nehty, kůže, opeření.
* Všechny výrobky značky Yarrah BIO odpovídají výživovým tabulkám AAFCO (American Association Of Feed Control Officials). To znamená, že beze zbytku obsahují potřebná denní množství živin pro psy a kočky. AAFCO je instituce, která provádí dozor nad americkým trhem s krmivy pro domácí zvířata, její standardy jsou celosvětově uznávané.
* Yarrah BIO se v roce 2002 stalo držitelem ocenění kvality KRAV. Krav je švédská nezávislá instituce, která prověřuje výrobu ekologických produktů a na základě přísnych kritérií uděluje svou pečeť kvality - logo KRAV.
* Yarrah BIO je značka zaregistrovaná v mezinárodní unii ochranců zvířat PETA jako značka výrobků netestovaných na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
The Netherlands
www.yarrah.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: psi

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: