Energy Grepofit nosol 20 ml

Energy Grepofit nosol 20 ml

  • Bez DPH 214 Kč

Termální voda s kombinací bylinek, kyselinou hyaluronovou a grepovým výtažkem čistí nosní dutinu a optimalizuje vlhkost jejích sliznic.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Grepofit Nosol Energy je bioinformační přípravek určený pro hygienu nosu a jeho sliznic. Kombinuje v sobě termální vodu z Podhájska s účinky grepového extraktu šišáku a šalvěje doplněných kyselinou hyaluronovou a silicí z myrty obecné. Vodička Grepovit čistí nos a jeho sliznice, uvolňuje dýchání a je vhodná při rýmě a jejích projevech.

Grepofit je vhodné užívat již od počátečních příznaků onemocnění a pokračovat až do úplného odeznění příznaků. Termální voda zajišťuje dokonalou nosní hygienu. Odstraní nečistoty usazené na nosní sliznici a harmonizuje její funkci. Kombinace šalvěje, šišáku, grepového extraktu, myrhy a kyseliny hyaluronové uvolňuje nosní dutinu a usnadňuje dýchání pří rýmě i pobytu v klimatizovaném prostředí.

Grepofit zmírňuje průběh obtíží a předchází jejich opětovnému vzniku. Při preventivním použití dezinfikuje nosní dutinu a snižuje riziko infekcí horních cest dýchacích tím, že udržuje optimální vlhkost nosních sliznic.

Použití: Dle potřeby aplikujte do nosu vždy 1 stříknutí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua Mineralis, Salvia Officinalis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Citrus Paradisi Fruit Extract, Citric Acid, Myrtus Communis Leaf Oil, Limonene, Linalool

Možné alergeny: Citrus Paradisi Fruit Extract, Citric Acid, Myrtus Communis Leaf Oil, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.
tip na dárek

Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.