Energy Grepofit spray 14 ml

Energy Grepofit spray 14 ml

  • Bez DPH 191 Kč

Sprej s obsahem výtažku z grepových jader, česneku či propolisu působí proti virům či bakteriím a je vhodný při bolestech, svědění v krku, dráždivém kašli, chřipce nebo angíně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Grepofit spray Energy je antiseptickým bioinformačním přípravkem s praktickým sprejovým aplikátorem, jehož užití je vhodné především při bolestech v krku, ale i dalších onemocněních dýchacích cest způsobených viry či bakteriemi. V jeho složení naleznete výtažek z grepových jader, česneku setého a propolisu. Má jemnou svěží vůni mentolu a díky malému balení se skvěle hodí na cesty.

Grepofit je vhodný při bolestech v krku, dráždivém kašli, angíně, chřipce i alergiích nebo aftech v ústech. Díky obsahu extraktu z grepových jadérek, česneku, třapatky nachové a propolisu má protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky. Dezinfikuje krk i ústa, odstraňuje viry i bakterie a díky analgetickým účinkům pomáhá snižovat bolest v krku. Poradí si také s nepříjemným svěděním v krku i drážděním při kašli. Harmonizuje sliznice nosohltanu i celého dýchacího ústrojí a pomáhá odstraňovat zápach z úst.

Použití: Aplikujte do nosu 3 stříknutí 4krát denně.

Tip: Výrobek má dobrou snášenlivost s antibiotiky i dalšími léky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Xylitol, Glycerin, Citrus Paradisi Seed Extract, Menthol, Allium Sativum Bulb Extract, Propolis Extract, Allantoin, Echinacea Purpurea Extract, Sodium Citrate, Citric Acid

Možné alergeny: Citrus Paradisi Seed Extract, Menthol, Sodium Citrate, Citric Acid

Konzistence: tekutá

Obal: kovový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.