Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Gynex 30 ml

Energy Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex obsahují jetel či hluchavku, které příznivě působí na ženské tělo i psychiku během menstruace či v období klimakteria. Lékořice pak u mužů pozitivně ovlivňuje stav prostaty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapky Energy Gynex obsahu kombinaci bylinek, jako je jetel luční, kontryhel či hluchavka. Tato kombinace působí příznivě zejména na ženský hormonální systém, ale mohou je užívat také muži.

O fyzické i duševní pohodlí během menstruace se postarají bylinky jako hluchavka, jetel nebo kontryhel. Ty působí na stav ženského organismu, příznivě působí také ve dnech těsně před menstruací, nebo v období klimakteria. Lékořice pak má pozitivní účinky na celý močový a reprodukční systém, a to jak u žen, tak u mužů, u nichž působí i na prostatu. Příznivě ovlivňuje také nervový systém. Přidaný kakost smrdutý pak přispívá k zachování přirozené sexuality.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Dospělí užívají 2-7 kapek 1-3x denně. Děti do 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Hormony a ledviny

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Naše hodnocení:

Kapičky jsou čistě přírodní.
Harminozují menstruační cyklus a sníží intenzitu krvácení.
Uleví od bolestí, křečí či napětí v období menstruace a zmírní take premenstruační syndrom.
Působí příznivě i na trávení.
Chce to čas, než se dostaví plný účinek, protože jsou čistě přírodní.
Někomu může vadit výrazná bylinná chuť (je v nich hodně cítit lékořice).

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

***** / Martina 28. 5. 2014 19:06

Kapky ulevují od křečí hladkého svalstva, mají rychlý nástup účinku. Při pravidelném užívání harmonizují menstruační cyklus, pomáhají po vysazení HA.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?