Energy Gynex 30 ml

Energy Gynex 30 ml

Skladem > 50 ks

Bioinformační kapky Gynex působí díky jeteli či hluchavce příznivě na ženské tělo i psychiku během menstruace či v období menapouzy. Lékořice pak u mužů působí pozitivně na stav prostaty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapky Energy Gynex obsahu kombinaci bylinek, jako je jetel luční, kontryhel či hluchavka. Působí příznivě zejména na ženský hormonální systém, ale mohou je užívat také muži. Jsou vhodné i pro ty, kdy trpí leností a nezájmem, pociťují sebelítost, emoční labilitu, přílišnou starostlivost nebo se obtížně adaptují na změny.

O fyzické i duševní pohodlí během menstruace se postarají bylinky jako hluchavka, jetel nebo kontryhel. Ty působí na ženský organismus příznivě také ve dnech těsně před menstruací, kdy ženy často pociťují různé nepříjemné projevy, ale také v období menopauzy. Lékořice pak má pozitivní účinky na celý močový a reprodukční systém, a to jak u žen, tak u mužů, u nichž působí i na prostatu. Příznivě ovlivňuje také nervový systém. Přidaný kakost smrdutý pak přispívá k sexuálnímu zdraví.

Tip: Kapky Energy Gynex je vhodné kombinovat s krémem Cytovital od stejné značky.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Dospělí užívají 2-7 kapek 1-3x denně. Děti do 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Hormony a ledviny

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Naše hodnocení:

Kapičky jsou čistě přírodní.
Harminozují menstruační cyklus a sníží intenzitu krvácení.
Uleví od bolestí, křečí či napětí v období menstruace a zmírní take premenstruační syndrom.
Působí příznivě i na trávení.
Chce to čas, než se dostaví plný účinek, protože jsou čistě přírodní.
Někomu může vadit výrazná bylinná chuť (je v nich hodně cítit lékořice).

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

***** / Martina 28. 5. 2014 19:06

Kapky ulevují od křečí hladkého svalstva, mají rychlý nástup účinku. Při pravidelném užívání harmonizují menstruační cyklus, pomáhají po vysazení HA.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?