MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Zrození Hlazení duše miminka 125 ml

Zrození Hlazení duše miminka 125 ml

556
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Květová esence pro miminka ve spreji je vhodná k osvěžení, potírání všech typů pleti, k obkladům či do koupele. Růžová voda povzbuzuje a příjemně naladí. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Hlazení duše miminka od značky Zrození je květová esence ve spreji je vhodná k osvěžení, potírání všech typů pleti, k obkladům či do koupele. Jemně osvěžuje hebkou pleť miminek a rozjasňuje ji. Celkově vitalizuje a svou nádhernou vůní příjemně nalaďuje.

Maminčiny dlaně, provoněné esencí, hezky konejší a uvolňují místa napětí, kde je potřeba. Zklidňuje i podrážděnou pokožku. Příjemně naladí a povzbuzuje při speciální rehabilitaci (např. Vojtění). Je pečující i v terapii pro dospělé, přináší úlevu a povzbuzení v domovech pro seniory, v paliativní a onkologické péči.

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let.

Použití: Místa použití: s esencí v dlaních, které provoní a dělá je hebké, hladíme děťátko v lůně přes pokožku bříška a pak i po porodu do čelíčka až spánků, kolem oušek, na zátylek, srdíčko a vydatně do plosek nohou. Stejně tak i do všech míst napětí, či do oblastí podrážděné pokožky. Pro hezké kouzelné naladění se rozstříká kdykoliv přes den do prostoru.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testováno. Originální receptura.

Výrobce: Ing. Eva Kopasová, Kardausova 611/3 , 109 00, Praha 10 - Dolní Měcholupy, Česká republika

Z blogu (1)

ZROZENÍ: Čistě přírodní česká kosmetika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: