Nobilis Tilia Hřebíček, plody 10 ml

Nobilis Tilia Hřebíček, plody 10 ml

Nobilis Tilia Hřebíček, plody 10 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
215
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Čistá rostlinná silice z hřebíčku ulevuje od chronických bolestí svalů a kloubů, má silné prohřívací účinky a podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Zároveň působí v trávicím a dýchacím systému.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu17
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Hřebíček, plody je čistá rostlinná silice z hřebíčku pocházejícího až z daleké Srí Lanky. Jeho pronikavá kořeněná vůně s nádechem exotiky povzbudí všechny vaše smysly a překvapí vás širokým spektrem svých účinků na psychické i fyzické aspekty organismu. Hřebíček je jedním z nejoblíbenějších esenciálních olejů díky svému komplexnímu vlivu na mnoho různých obtíží.

Vůně hřebíčkové silice napomáhá upevnit psychiku, dodává pocit jistoty a stálosti. Napomáhá odstranit pocity nervozity a trémy, působí příznivě při úzkostech a špatné náladě. Hřebíček má silné antiseptické účinky, působí proti vzniku zánětů v celém těle, zejména pak v oblasti dýchacího systému, kdy ulevuje od chronických obtíží, bolesti v krku a kašli.

Hřebíčková silice má výborný vliv také na trávicí ústrojí, její účinky oceníte zejména při průjmech, bolestech břicha a infekcích. Díky významným prohřívacím schopnostem hřebíček nejen podporuje lokální mikrocirkulaci, ale zároveň také ulevuje od dlouhotrvajících bolestí svalů a kloubů.

Hřejivý hřebíček

Éterický olej z hřebíčku je tou pravou vůní pro váš domov. Díky své jedinečné kořeněné vůni vytvoří tu pravou hřejivou a přátelskou atmosféru a nechá vychutnat si chvíle relaxace se šálkem oblíbené kávy či čaje. Lahodná vůně hřebíčku podporuje relaxaci a odpočinek, pomáhá vám uvolnit se a zapomenout na chvíli na starosti všedního dne. 

Relaxujte

Hřebíčková esence prohloubí chvíle odpočinku a přinese vám skutečné uvolnění. Díky hřebíčku zmírníte duševní tenzi a zapomenete na stres běžného dne. Hřebíčková esence vám pomůže zejména v obdobích duševního či fyzického vyčerpání, kdy vám pomůže načerpat nové síly. Je skvělá i pro hluboký odpočinek a meditaci. 

Dopřejte si masáž

Éterický olej z hřebíčku je vhodnou součástí masážních a koupelových olejů díky svým prokrvujícím a prohřívacím účinkům. Intenzivně podporuje mikrocirkulaci ve tkáních, urychluje hojení a pomáhá při obtížích s pohybovým aparátem. Uvolňuje namožené svalstvo a klouby, prohřívá je a účinně ulevuje od bolestí i chronického charakteru. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 3 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než kapku. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný v těhotenství, při kojení, pro děti do 12 let. Nepoužívejte ho při zvýšeném krevním tlaku. Nečichejte k němu přímo z lahvičky. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Nepoužívejte dlouhodobě a ve velkém množství.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, snížení krevního tlaku, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu17

Jak začít s aromaterapií?

Aromaterapie na podzim

Aromaterapie pro těhotné

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální olej Hřebíček

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Hřebíček – koření i přírodní lék

Hřebíčkovec vonný

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak přestat kouřit pomocí esenciálních olejů

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nejlepší éterické oleje na záněty močového měchýře

Nejlepší éterické oleje proti virům

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Rostlinné a éterické oleje na dermatitidu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?