Sportique Hřejivý masážní krém 100 ml

Get Going - Warming Up Cream

Sportique Hřejivý masážní krém 100 ml

Get Going - Warming Up Cream

Hřejivý masážní krém podpoří prokrvení svalů i kloubů před sportovním výkonem či fyzickou aktivitou i poté. Skvělý po sportovních výkonech i jako pravidelná péče o bolavé klouby.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hřejivý masážní krém Sportique podpoří prokrvení svalů i kloubů před sportovním výkonem či fyzickou aktivitou i poté. Kombinace bylinek a esenciálních olejů aktivně podporuje regeneraci svalů a přináší pocit úlevy po zvýšené námaze.

Hřejivý balzám využívá regeneračních a protizánětlivých účinků esenciálního oleje z kajeputu v kombinaci se zázvorem, rozmarýnem a arnikou. Regeneruje svaly i klouby, zlepšuje jejich prokrvení, a tím pádem i hybnost, mírní bolest a přináší úlevu po zvýšené fyzické aktivitě. Složení obohacené o kapsicin navíc svaly příjemně prohřeje, potlačí únavu a eliminuje riziko zánětu. Hřejivý krém je skvělý po sportovních výkonech i jako pravidelná péče o bolavé klouby.

Použití: Aplikujte podle potřeby na celé tělo a lehkou masáží vetřete. Používejte podle potřeby před i po pohybových aktivitách.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?