Mossa Hydratační denní krém s antioxidanty, Youth Defence 50 ml

Moisturising Antioxidant Day Cream

Mossa Hydratační denní krém s antioxidanty, Youth Defence 50 ml

Moisturising Antioxidant Day Cream

Hydratační denní krém s antioxidanty Youth Defence chrání smíšenou a normální pleť před prvními známkami stárnutí, zanechává pokožku vláčnou a maximálně podporuje její regeneraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační denní krém s antioxidanty Mossa Youth Defence chrání pleť před prvními známkami stárnutí, zároveň zanechává pokožku vláčnou a maximálně podporuje její regenerační schopnosti. Díky lehkému složení s vysokým podílem květových vod a jojobovým olejem je denní krém vhodný obzvlášť pro normální a smíšenou pleť po dvacítce.

Denní hydratační krém pečuje o pokožku za pomoci jojobového oleje s množstvím ovocných výtažků z borůvek. Tyto plody jsou plné vitaminů a antioxidantů, pokožku posilují a revitalizují. Ovocné výtažky společně s kyselinou hyaluronovou eliminují tvorbu vrásek i ztrátu elasticity pleti. Navíc, kyselina hyaluronová uzamyká v pleti hydrataci a brání tak pokožku před vysušením.

O hydrataci i dávku zklidňení se postará levandulová květová voda, která vyrovnává barevný tón smíšené pokožky, mírní případné podráždění a zanechává pleť vláčnou a jemnou. Jedinečná kombinace účinných látek v hydratačním krému intenzivně podporuje regeneraci normální i smíšené pokožky, harmonizuje nadměrnou produkci kožního mazu a současně pleť brání před prvními známkami stárnutí.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Denní krém je vhodný pro pokožku ve věkové kategorii 20-40 let.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?