Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Skladem na pobočce

Neutrální hydrofilní odličovač je díky jemnému složení bez přidané parfemace a éterických olejů vhodný pro ošetření a odlíčení i té nejcitlivější pokožky náchylné k podráždění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Neutrální hydrofilní odličovač Nobilis Tilia je díky jemnému složení bez přidané parfemace vhodný pro ošetření a odlíčení i té nejcitlivější pokožky náchylné k podráždění. Lehký olej z pokožky spolehlivě odstraní nečistoty a rozpustí make-up, aniž by pleť zbytečně přesušoval či dokonce dráždil. Naopak olejový odličovač o pokožku pečuje již během odličování a zjemňuje ji.

Základ hydrofilního odličovače tvoří sojový olej bohatý na množství vitaminu E a další výživné látky, které o pokožku aktivně pečují již během odličování. Olej navíc při kontaktu s vodou vytvoří krémovou emulzi, která šetrně ale účinně rozpustí přebytečný kožní maz, nečistoty i make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

Sojový olej v kombinaci s vitaminem A zachovávají pokožku jemnou, zdravou a aktivně napomáhají její regeneraci. Kromě toho vitamin A přispívá ke správné obranyschopnosti pokožky a chrání ji před podrážděním. Jemný hydrofilní olej je díky jednoduchému složení bez parfemace a s maximem pečujících složek vhodný pro odlíčení té nejcitlivější pokožky.

Šetrná očista

Hydrofilní olej Nobilis Tilia je skvělým pomocníkem pro šetrnou péči o vaši pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti a je určen i na pokožku náchylnou k vysušování. Díky obsahu přírodních rostlinných olejů nejen dokonale odstraní líčidla, nečistoty a přebytečný kožní maz, ale zároveň poskytuje pokožce péči a chrání ji před nadměrným vysušením.

Dokonale čistá pokožka

Hydrofilní olej je ideálním přípravkem pro každodenní důkladné odlíčení a čištění pleti. Běžné čisticí gely či pěny mohou pokožku vysušovat či ji dokonce podráždit, zatímco hydrofilní čisticí olej neporušuje ochrannou hydrolipidovou bariéru. Pokožka tak nepřichází o svou přirozenou vlhkost a zůstává dlouhodobě dokonale hebká a vláčná. 

I pro citlivou pokožku

Hydrofilní olej Nobilis Tilia tak v jednom kroku pokožku čistí a zároveň o ni pečuje. Make-up a nečistoty odstraňuje maximálně šetrně a díky olejovému základu zároveň velice účinně. Odstraňuje i dlouhotrvající make-up a rozpouští nadbytečný kožní maz. Je natolik jemný, že jej můžete použít i pro odlíčení očních partií bez podráždění či nepříjemného pocitu pálení.

Odlíčení i péče

Základ hydrofilního odličovacího oleje tvoří olej sojový, který je vhodný pro všechny typy pleti včetně suché. Sojový olej dodává pokožce výživu a brání jejímu vysušení. Zároveň je bohatý na vitamin E, který je silným antioxidantem a působí proti stárnutí pleti. Neutrální varianta neobsahuje žádné další přidané oleje, a je proto vhodná i pro citlivou pleť.

Použití: Pár kapek oleje naneste na navlhčenou pokožku obličeje a lehkými krouživými pohyby odstraňte nečistoty i make-up. Poté opláchněte čistou vodou a podle potřeby dočistěte pokožku tonikem.

Tip: Hydrofilní olej je natolik jemný, že jej lze použít i pro odlíčení citlivého očního okolí.

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?