Superclair Hypoalergenní tekuté mýdlo na praní vlny a jemného prádla 1 l

Superclair Hypoalergenní tekuté mýdlo na praní vlny a jemného prádla 1 l

Šetrný prací prostředek z mýdla či glycerinu neobsahuje parfemaci a je vhodný i pro citlivou pokožku. Poradí si s vlněným oblečením a jemnými kousky z krajky, šifonu či saténu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hypoalergenní tekuté mýdlo je určené k praní vlny a jemného textilu. Je vhodné jak do pračky, tak k ručnímu praní. Jeho přírodní složení bez parfemace ocení nejen jemná dětská pokožka, ale i velmi citlivá pokožka dospěláků.

Tekuté mýdlo prádlo dokonale vypere a zanechá vonící čistotou. Má zcela přírodní složení bez živočišných produktů. Kromě mýdla z rostlinných olejů v něm najdete například rostlinný glycerin. Mýdlo je šetrné nejen k pokožce, ale také k prádlu a je účinné již při nízkých teplotách. Užijete ho při praní vlněného oblečení, spodního prádla či kousků z šifonu, saténu apod.

Dávkování: Při měkké a středně tvrdé vodě použijte 1 uzávěr na 4-5 kg prádla. Při tvrdé vodě a větším znečištění prádla použijte 1,5-2 uzávěry.

Ostatní kategorie: Ekologické prací gely

Výrobce: SAVONNERIE DE L’ATLANTIQUE, ZI, 1 rue des Chevaliers, 44400 Rezé Francie, tel: (33) 02 40 13 50 50 , www.savon-atlantique.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: min. 30 %: Voda 15 - 30 %: Mýdlo méně než 5 % : Glycerin, Chlorid sodný, hydroxid draselný

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?