I+M Naturkosmetik Intenzivní krém Age-Protect 30 ml

I+M Naturkosmetik Intenzivní krém Age-Protect 30 ml

Intenzivně pečující výživný krém dodává zralé pleti potřebnou péči po celých 24 hodin. Kombinace výživných olejů a másel pokožku vyživuje a navrací jí pružnost i vitalitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intenzivní pečující krém I+M Age-Protect dodává zralé pleti potřebné živiny i hydrataci, posiluje a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Díky obsaženým olejům a máslům je zralá pokožka pružnější, pevnější a získává zdravý pěstěný vzhled.

Základ pečujícího krému tvoří avokádový olej, který je výborným pomocníkem pro regeneraci i celkové posílení pleti. Díky vysokému obsahu vitamínů A, B, D a E je o pokožku bohatě postaráno a zároveň je ochráněna před nepříznivým působením slunečních paprsků, neboť avokádový olej obsahuje přirozený ochranný faktor.

O zklidnění a hydrataci pokožky se postarají výtažky z Aloe vera, zatímco výživné oleje z mandlí, jojoby a arganu pleť vyživují, zjemňují ji a díky vysokému obsahu vitamínů také chrání přeď známkami stárnutí. Oleje pečují o svrchní vrstvy pokožky, zatímco do hlubších vstev proniká kyselina hyaluronová, hydratuje pleťové buňky a napomáhá jejich regeneraci.

Intenzivní pečující krém I+M Age-Protect pečuje o zralou pokožku, posiluje ji, navrací jí pružnost a vitalitu a současně zjemňuje drobné vrásky a linky.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno i večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechte vstřebat.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte krém v kombinaci s ostatními produkty z řady Age-Protect.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?