Právě teď bomba výprodej, slevy až 50 %

MÁDARA Jemný šampon oves a lípa, Baby & Kids 200 ml

MÁDARA Jemný šampon oves a lípa, Baby & Kids 200 ml

Skladem > 10 ks

Jemný šampon oves a lípa Baby šetrně pečuje o citlivou dětskou pokožku i vlásky, lehce je myje a současně o ně pečuje. Kombinace rostlinných tenzidů a bylinných výtažků je k pokožce dětí velice šetrná.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vlasový šampon oves a lípa MÁDARA Baby se šetrně stará o jemné dětské vlásky, lehce je myje a současně o ně pečuje. Kombinace rostlinných tenzidů a bylinných výtažků je k vlasové pokožce dětí a miminek velice šetrná, zbytečně ji nevysušuje, zanechává vlásky jemné a snadno rozčesatelné a ani nedráždí oči.

Pečující vlasový šampon šetrně odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz z citlivé dětské pokožky, zároveň je zjemňuje, posiluje a chrání před dehydratací. Díky vysokému obsahu rostlinných tenzidů šampon pokožku hlavy zjemňuje, zklidňuje a udržuje ji zdravou a pružnou.

Bylinné výtažky z lípy, ovsa, kopřivy a lopuchu v kombinaci s růžovou květovou vodou aktivně zklidňují citlivou vlasovou pokožku, mírní nepříjemné svědění i zarudnutí. Rostlinné látky vlásky zjemňují, usnadňují jejich rozčesávání a navíc nezpůsobují slzení očí. Jemný vlasový šampon intenzivně pečuje nejenom o dětské vlásky, ale i přecitlivělou pokožku dospělých.

Péče z lotyšské přírody

Jemný šampon MÁDARA je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů a dětí. Šampon obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo potřebám jemných dětských vlásků a citlivé pokožky hlavy.

Pečující receptura

Základem šamponu jsou kvalitní přírodní ingredience, které nejen, že šetrně myjí vlásky, ale zároveň pečují o vlasové vlákno i o citlivou a jemnou pokožku hlavy. Rostlinné tenzidy šetrně odstraňují nečistoty i přebytečný kožní maz, zatímco bylinné výtažky posilují vlasové vlákno i pokožku hlavy. 

Žádné slzy

Šampon má velice jemné a šetrné složení, které nedráždí oči a nezpůsobuje tak jejich slzení. Vlásky se navíc díky jemnému šamponu velice lehce a snadno rozčesávají, takže nedochází k nepříjemnému cuchání vlasů a následnému tahání při česání. S tímto šamponem zkrátka nemají slzy šanci!

Šampon nejen pro děti

Jemný šampon s ovsem a lípou ocení nejen děti, ale také dospělí s jemnými vlasy. Jemné vlasy se totiž i v dospělosti podobají spíše vlasům dětským, snadno se zacuchávají, jsou tenké, často bez objemu. Klasický šampon vlasy může zatížit a místo nadýchaných vlasů způsobí jejich plihnutí. Naopak jemný dětský šampon vlasy nezatíží, budou se lehce rozčesávat a budou krásně lehké a vzdušné. A že jsou na šamponu dětské obrázky? Alespoň se na tu krátkou chvilku vrátíte do bezstarostných dětských let!

Použití: Malé množství šamponu aplikujte na vlhké vlásky a lehce napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vlažnou vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?