Grada Jíst, meditovat, milovat - 10. výročí, Elizabeth Gilbertová 349 stran

Grada Jíst, meditovat, milovat - 10. výročí, Elizabeth Gilbertová 349 stran

Značka: Grada
Balení:
237
Momentálně vyprodané na e-shopu

Vydejte se na cestu do Itálie, Indie a na Bali s hlavní hrdinou, která se vzdá veškerých jistot, aby řádně prozkoumala vlastní nitro. Podaří je jí při cestě kolem světa najít vnitřní klid?

Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Speciální vydání autobiografické knihy Jíst, meditovat, milovat k desátému výročí od prvního vydání. Vydejte se s Elizabeth Gilbert na cestu za pozemskými rozkošemi i duchovním učením. Navštívíte spolu gurmánskou Itálii, duchovní Indii i klidné Bali. Rozvedená Elizabeth začne své putování dobrým jídlem, bude pokračovat dlouhými meditacemi, až nakonec vše zakončí nalezením sebe samé.

Co se stane, když žena, která má všechno, po čem jiné touží, zjistí, že ji nic z toho nenaplňuje? Když je nešťastná, zoufalá a zmatená? Rozhodne se pro radikální změnu. Vzdá se manžela, domu i úspěšné kariéry, aby se vydala na roční pouť kolem světa. Smyslem této cesty ale nebude jen poznávání nových kultur či chutí, ale především hluboké nahlédnutí do vlastního nitra. Elizabeth si nejprve bude dopřávat úžasné italské jídlo a trochu přibere. Poté se přesune k čtyřměsíčnímu duchovnímu rozjímání. Nakonec se uchýlí na Bali, kde se bude snažit najít konečnou rovnováhu. Povede se jí to nakonec?

 

Nakladatelství Grada je největší nakladatelství působícím u nás, působí ovšem i na Slovensku. V jejích titulech najdete vše od počítačové literatury, po odbornou účetní a jazykovou literaturu. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Z blogu2

Hygge – udělejte si pohodu nejen o Vánocích

Seznamte se s ekoterapií

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?