Taoasis Kakao bio 5 ml

Taoasis Kakao bio 5 ml

  • Bez DPH 308 Kč

Hořkosladká vůně kakaového éterického oleje si podmaní vaše smysly a zaručeně vám zvedne náladu. Kakao totiž stimuluje tvorbu endorfinu, hormonu štěstí v našem organismu a i čistě jen jeho vůně v nás dokáže pocity štěstí vyvolat. Má povzbuzující, silně energizující až afrodiziakální účinky.

Kakao má vysoký obsah antioxidantů, které bojují nepříznivým vlivům a brání předčasnému stárnutí pokožky. Díky tomu se éterický kakaový olej báječně hodí i na pleť. Obnovuje pevnost a pružnost pleti a pomáhá jí udržet si mladistvý vzhled. Pokožku zanechává vypnutou a zdravě prozářenou.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Ethanol, Theobroma Cacao Seed

Možné alergeny: Ethanol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.