Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Saloos Kananga 10 ml

Saloos Kananga 10 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
152
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický olej kananga má celkově posilující vliv na fyzické i psychické aspekty organismu, snižuje vysoký krevní tlak a ulevuje od bolestí hlavy. Posiluje imunitní systém a pomáhá při stresu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(7)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Kananga je éterický olej s komplexními účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu. Jemná vůně tohoto oleje je charakteristická svými sladkými květinovými tóny s mírně kořeněným aromatem, jenž dodá vaší domácnosti atmosféru harmonie a zklidnění.

Kananga je přirozeným afrodiziakem a prohlubuje relaxaci. Snižuje vysoký krevní tlak a chrání tak oběhový systém před poškozením. Účinně zmírňuje bolesti hlavy a má pozitivní vliv také při migrénách. Působí proti zvýšenému svalovému napětí a přináší celkové uvolnění pro tělo i mysl.

Kananga je skvělým pomocníkem v období nadměrného stresu a duševního či fyzického vyčerpání. Napomáhá mobilizovat energetické zásoby organismu a dlouhodobě jej posilovat. Zároveň podporuje imunitní systém a chrání proti infekcím a škodlivým mikroorganismům.

Omamná vůně

Éterický olej Kananga není příliš známý, o to více vás ale příjemně překvapí jak svou nádhernou vůní, tak širokým spektrem účinků. Vůně kanangy je omamně květinová s lehce kořeněnými tóny a probudí všechny vaše smysly. Je jako stvořená pro chvíle relaxace, umocňuje odpočinek a díky svému smyslnému potenciálu je také přírodním afrodiziakem.

Proti stresu a napětí

Vůně kanangy je skvělou volbou v náročných obdobích. Pomáhá harmonizovat psychiku a zmírňovat nepříjemné dopady stresu na lidský organismus. Zmírňuje pocit vnitřní tenze a napětí a pomůže vám se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne. Má mírné sedativní účinky, pomáhá při úzkostech a nervozitě a dopřeje vaší duši chvíli klidu.

Podpora imunity

Éterický olej Kananga nejen omamně voní, ale má také účinky na vaše tělo i mysl. Podporuje mikrocirkulaci v tkáních, čímž stimuluje jejich správný metabolismus a urychluje přirozené regenerační procesy. Zároveň má podpůrný vliv také na imunitní systém, chrání proti infekcím a podporuje obranyschopnost. Pomáhá vám nabrat síly a revitalizuje tělo i mysl.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: .Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku, u dětí do šesti let, těhotné ženy jej mohou používat v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Éterický olej kananga je poměrně silně aromatický, nedávkujte do aromalapmy více než 2 kapky (při použití ve velké místnosti). Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (7)

Aromaterapie pro děti

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Novinka v Saloos Bio Královské péči o pleť: Mladistvý a svěží bergamot

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?