Saloos Kananga 10 ml

Saloos Kananga 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 111 Kč

Éterický olej kananga má celkově posilující vliv na fyzické i psychické aspekty organismu, snižuje vysoký krevní tlak a ulevuje od bolestí hlavy. Posiluje imunitní systém a pomáhá při stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Kananga je éterický olej s komplexními účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu. Jemná vůně tohoto oleje je charakteristická svými sladkými květinovými tóny s mírně kořeněným aromatem, jenž dodá vaší domácnosti atmosféru harmonie a zklidnění.

Kananga je přirozeným afrodiziakem a prohlubuje relaxaci. Snižuje vysoký krevní tlak a chrání tak oběhový systém před poškozením. Účinně zmírňuje bolesti hlavy a má pozitivní vliv také při migrénách. Působí proti zvýšenému svalovému napětí a přináší celkové uvolnění pro tělo i mysl.

Kananga je skvělým pomocníkem v období nadměrného stresu a duševního či fyzického vyčerpání. Napomáhá mobilizovat energetické zásoby organismu a dlouhodobě jej posilovat. Zároveň podporuje imunitní systém a chrání proti infekcím a škodlivým mikroorganismům.

Omamná vůně

Éterický olej Kananga není příliš známý, o to více vás ale příjemně překvapí jak svou nádhernou vůní, tak širokým spektrem účinků. Vůně kanangy je omamně květinová s lehce kořeněnými tóny a probudí všechny vaše smysly. Je jako stvořená pro chvíle relaxace, umocňuje odpočinek a díky svému smyslnému potenciálu je také přírodním afrodiziakem.

Proti stresu a napětí

Vůně kanangy je skvělou volbou v náročných obdobích. Pomáhá harmonizovat psychiku a zmírňovat nepříjemné dopady stresu na lidský organismus. Zmírňuje pocit vnitřní tenze a napětí a pomůže vám se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne. Má mírné sedativní účinky, pomáhá při úzkostech a nervozitě a dopřeje vaší duši chvíli klidu.

Podpora imunity

Éterický olej Kananga nejen omamně voní, ale má také účinky na vaše tělo i mysl. Podporuje mikrocirkulaci v tkáních, čímž stimuluje jejich správný metabolismus a urychluje přirozené regenerační procesy. Zároveň má podpůrný vliv také na imunitní systém, chrání proti infekcím a podporuje obranyschopnost. Pomáhá vám nabrat síly a revitalizuje tělo i mysl.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cananga Odorata Oil

Možné alergeny: Cananga Odorata Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.