Black Friday: mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze od pátku 27. do pondělí 30. 11.!

Redecker Kartáč z bukového dřeva s dlouhými kolíčky z javoru

700040 Wooden Hairbrush for Long Hair

Redecker Kartáč z bukového dřeva s dlouhými kolíčky z javoru

700040 Wooden Hairbrush for Long Hair

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
787
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Kartáč má dlouhé kolíčky, které jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Dokáží efektivně rozčesat i husté a dlouhé vlasy. Kolíčky jemně masírují pokožku hlavy.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kartáč Redecker z bukového dřeva s dlouhými kolíčky z javoru je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemně rozčesává i zacuchané a husté vlasy. Úzká rukojeť se dobře drží a usnadňuje manipulaci. Díky dlouhým kolíčkům je kartáč vhodný i pro husté a objemné vlasy.

Dřevěné kolíčky jsou velmi příjemné na pokožce hlavy a lehce ji masírují, kartáč je tak vhodný i pro citlivou pokožku hlavy. Kartáč se příjemně používá, necuchává vlasy, ale velmi účinně je rozčeše. Dokáže si spolehlivě poradit i s dlouhými a hustými vlasy. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání. Kartáč se velmi snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý.

Použití: Použijte kartáč na rozčesání vlasů.

Tip: Dřevěné kolíčky jsou příjemné a vhodné pro pravidelnou masáž pokožky hlavy. Ta prokrvuje vlasové kořínky a stimuluje krevní oběh v pokožce.

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775, Versmold, Německo , tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0

Z blogu (4)

3 chyby, které škodí vašim vlasům

Buk

Jak stárne Berlíňanka

Kouzlo handmade kartáčů Redecker

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

STOJÍ ZA TO / Veronika 12. 9. 2018 12:01

investice do dřevěného kartáče se rozhodně vyplatí. Zakoupila jsem ho na základě recenzí, údajně po něm lépe rostou vlasy, netrhají se. Mé vlasy narostou vždy jen k lopatkám, konce upadají i při nejlepší péči, používala jsem i teezer, výsledek nula. Co jsem začala používat dřevěný redecker, za neuvěřitelné 2,5 měsíce mám vlasy viditelně delší (po 7 letech!), okolí si také všimlo. Už ho nedám z ruky. Vlasů zůstává v kartáči asi polovina, než dřív. Dřevo je příjemné na dotek, kartáč má velmi kvalitní provedení odpovídající ceně. Miluju ho:-)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: