Redecker Kartáč z bukového dřeva s dlouhými kolíčky z javoru

700040 Wooden Hairbrush for Long Hair

Redecker Kartáč z bukového dřeva s dlouhými kolíčky z javoru

700040 Wooden Hairbrush for Long Hair

Kartáč má dlouhé kolíčky, které jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Dokáží efektivně rozčesat i husté a dlouhé vlasy. Kolíčky jemně masírují pokožku hlavy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kartáč Redecker z bukového dřeva s dlouhými kolíčky z javoru je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemně rozčesává i zacuchané a husté vlasy. Úzká rukojeť se dobře drží a usnadňuje manipulaci. Díky dlouhým kolíčkům je kartáč vhodný i pro husté a objemné vlasy.

Dřevěné kolíčky jsou velmi příjemné na pokožce hlavy a lehce ji masírují, kartáč je tak vhodný i pro citlivou pokožku hlavy. Kartáč se příjemně používá, necuchává vlasy, ale velmi účinně je rozčeše. Dokáže si spolehlivě poradit i s dlouhými a hustými vlasy. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání. Kartáč se velmi snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý.

Použití: Použijte kartáč na rozčesání vlasů.

Tip: Dřevěné kolíčky jsou příjemné a vhodné pro pravidelnou masáž pokožky hlavy. Ta prokrvuje vlasové kořínky a stimuluje krevní oběh v pokožce.

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?