Barbara Hofmann Kartáček na řasy

Round Eyelash Brush

Barbara Hofmann Kartáček na řasy

Round Eyelash Brush

Kulatý nylonový kartáček na řasy s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva perfektně upraví nejenom řasy, ale také učeše, vytvaruje obočí a odstraní přebytečná líčidla z řas.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kulatý nylonový kartáček na řasy Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva perfektně upraví nejenom řasy, ale také učeše a vytvaruje obočí. Spirálovitý kartáček poslouží k úpravě řas a obočí před líčením, ale i během něj. Rozčeše, upraví a odstraní z řas přebytečnou maskaru či jiná líčidla. Syntetické štětinky zaručují nejenom pohodlnou manipulaci, ale také jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Spirálovitý kartáček spolehlivě tvaruje a rozčesává řasy i obočí díky jemným syntetickým štětinkám. Ty dodají požadovaný tvar a učešou. Kartáček lze použít při i během líčení, ale také v péči o řasy či obočí. Kartáček je výborným pomocníkem pro nanášení pečujících olejů či sér pro podporu růstu řas a obočí. S kartáčkem se snadno manipuluje díky 19 centimetrů dlouhé rukojeti ze sekvojového dřeva. Ta skvěle padne do ruky a zpříjemní vám každé líčení.

Použití: Kartáček použijte k rozčesání řas i pro úpravu obočí.

Tip: Aby kartáček vydržel sloužit co nejdéle, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Kartáček osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze.

Barva: hnědá

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?