Hanna Maria Keramická kostka se sklem, velká 7x7 cm

Hanna Maria Keramická kostka se sklem, velká 7x7 cm

  • Značka: Hanna Maria
  • Balení: 7x7 cm
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tato kostka je vhodná z bezpečnostního hlediska především do prostor kde není možné použít otevřený oheň, např. v kanceláři na stole, v dětském pokoji nebo u starých lidí. Keramická kostka provoní menší prostor a neobtěžuje svými výpary. Do této kostky je vhodné aplikovat jeden druh oleje, ale lze použít i více druhů éterických olejů z naší nabídky, protože se navzájem doplňují. Oleje se časem úpl

Tato kostka je vhodná z bezpečnostního hlediska především do prostor kde není možné použít otevřený oheň, např. v kanceláři na stole, v dětském pokoji nebo u starých lidí. Keramická kostka provoní menší prostor a neobtěžuje svými výpary. Do této kostky je vhodné aplikovat jeden druh oleje, ale lze použít i více druhů éterických olejů z naší nabídky, protože se navzájem doplňují. Oleje se časem úplně vypaří. Tím, že povrch není tepelně zahříván, pak oleje působí svoji čistou energií do prostoru bez jakýchkoli omezení.

vhodné pro: aromaterapii
rozměry: 7 x 7 cm

použití: Aplikujte několik kapek kompozice éterických olejů na keramickou kostku. Neřeďte vodou!

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Hanna Maria zahájila aktivní činnost v roce 2000, kdy se začala zabývat vývojem a dovozem parfemací do Čech. Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyvážení životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Inspiruje se vlastním vnímáním přírody, především české, pracuje převážně intuitivně a mimosmyslově. Již od dětství vnímá vyzařování a auru lidí. Inspiraci získává také ze svých pobytů v cizích zemích, např. Anglii, Francii, Švýcarsku, Turecku, Thajsku ... Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejich požadavků anglická firma Augustus Oils - Bordon, Hamphire. Suroviny i hotové produkty podléhají přísným mezinárodním kritériím certifikace a atestace v EU. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjejícími parfémy, vonné látky a silice ve Francii, Anglii a Švýcarsku a je jejich výhradním obchodním zástupcem pro Čechy a Slovensku. Ve spolupráci se švýcarským partnerem vyvíjí profesionální defuzéry pro aplikaci vůní, které promění velké prostory v osobitý prostor. Tyto parfemace se používají jako podpůrný marketing pro banky, obchodní domy, kanceláře i letištní haly.

kontakt na výrobce:
HANNA MARIA THERAPY
Hana Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.tomexo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HANNA MARIA THERAPY, Nerudova 1668, 530 02 Pardubice Česká republika, www.tomexo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: