Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Lavera Kompaktní make-up 2v1 01 slonová kost, Trend Sensitiv 10 g

Lavera Kompaktní make-up 2v1 01 slonová kost, Trend Sensitiv 10 g

Skladem > 5 ks

Kompaktní make-up 2v1 ve světlém odstínu dokonale sjednotí odstín vaší pleti a zároveň dodá zmatnění na dlouhou dobu. Díky arganovému oleji nevysušuje pleť a zanechává ji přirozeně vláčnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kompaktní make-up Lavera 2v1 v odstínu slonová kost 01 je určený především pro světlou a velmi světlou pleť. Dodá jí přirozené rozzáření, dokonale sjednotí odstín a strukturu pleti a dodá jí jemný sametový finiš. Opticky vyhlazuje jemné vrásky a minimalizuje rozšířené póry. Díky světlému odstínu je vhodný i pro porcelánovou pokožku a snadno se přizpůsobí vaší barvě pleti.

Kompaktní make-up Lavera je jedním z inovovaných produktů, který nabízí vlastnosti make-upu a pudru v jednom kroku. Díky této konzistenci se make-up velice snadno nanáší, jeho aplikace je skutečně rychlá a zvládnete ji i ve spěchu. Zároveň je ideálním společníkem na cestování, kdy s sebou nemusíte vozit make-up i pudr. Elegantní a skladné balení obsahuje také houbičku a zrcátko, abyste mohla kdykoliv během dne osvěžit svůj vzhled.

Díky hedvábně jemné textuře make-up nezatěžuje pleť a nevytváří na ní viditelný nános. Střední krycí schopnosti zaručí dokonalé sjednocení pleti a efektivní zakrytí případných pupínků či rozšířených žilek. Obsažený arganový olej zabraňuje nadměrnému vysušování pleti a naopak ji hydratuje a do hloubky vyživuje. Díky tomuto pudrovému make-upu tak bude vaše pleť svěží a krásná po celý den.

 

Multifunkční produkt

Kompaktní make-up 2v1 Lavera ušetří místo ve vaší kabelce či kosmetické taštičce díky svému víceúčelovému použití. Kompaktní make-up zastane jak svoji primární funkci i funkci pudru a je díky své konzistenci mimořádně vhodný na cestování či pro úpravy líčení během dne. Kompaktní make-up tak můžete nosit kdykoliv s sebou a použít jej v případě potřeby.

Lehká textura

Kompaktní make-up má velice jemnou texturu, která skvěle přilne k pleti a působí na tváři takřka neviditelně. Nevytváří na pokožce hutný a snadno viditelný nános, naopak vypadá velice přirozeně, avšak zároveň dokáže skvěle zakrýt jakékoliv nedokonalosti. Make-up můžete snadno nanášet pomocí přiložené houbičky či kabuki štětce.

Sjednocení a vyhlazení

Make-up má variabilní krycí schopnost a můžete jej libovolně vrstvit pro požadovaný výsledek. Make-up Lavera dokonale sjednotí vzhled vaší pokožky a zakryje pupínky, barevné diskolorace a další nedokonalosti. Zároveň opticky vyhladí póry a drobné vrásky. Odstín slonová kost je vhodný především pro světlou pleť a má neutrální podtón.

Přírodní složky

Výhodou make-upu je jeho velice dobrá snášenlivost, kdy nezanáší pokožku, neucpává její póry a nezpůsobuje vznik pupínků. Minerální make-up Lavera obsahuje velké množství kvalitních přírodních ingrediencí, které nezatěžují pokožku a nezpůsobují nežádoucí reakce. Make-up je zároveň vhodný pro všechny typy pleti.

 

Použití: Make-up aplikujte na tvář pomocí přiložené houbičky a jemně vklepávejte. Můžete také použít váš oblíbený kabuki štětec.

Ostatní kategorie: Kompaktní pudry

Barva - světlost: střední, světlá

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?