Henep Konopný ekologický koncentrát na mytí nádobí Ekona 500 ml

Henep Konopný ekologický koncentrát na mytí nádobí Ekona 500 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Ekona je první český konopný koncetrovaný prostředek na ruční mytí nádobí, který je maximálně šetrný k pokožce vašich rukou a přitom velmi účinně odmašťuje a myje. Nádobí dobře usychá a získává na lesku. Prostředek lze samozřejmě využít i při běžném úklidu pro vytírání podlah a omývání různých povrchů. Pro snadnou odbouratelnost je koncentrát velmi šetrný k životnímu prostředí.certifikáty: vhodné

Ekona je první český konopný koncetrovaný prostředek na ruční mytí nádobí, který je maximálně šetrný k pokožce vašich rukou a přitom velmi účinně odmašťuje a myje. Nádobí dobře usychá a získává na lesku. Prostředek lze samozřejmě využít i při běžném úklidu pro vytírání podlah a omývání různých povrchů. Pro snadnou odbouratelnost je koncentrát velmi šetrný k životnímu prostředí.

certifikáty:
vhodné pro: ruční mytí nádobí
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: plastový obal

použití: Neředěnou Ekonu dávkujeme 4 ml (kávová lžička) do dřezu tzn. 125 dřezů z jedné láhve koncentrátu. V malém množství lze aplikovat přímo na houbičku. Ředěnou Ekonu dávkujeme 10-12 ml do dřezu. Ředíme 1:3. Ředěný roztok je řídký, ale to nemá vliv na účinnost. Roztok si můžete zahustit pomocí 2-3 lžiček kuchyňské soli na 0,5 l.
složení: anionické povrchově aktivní látky (5-15%), neionické povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, Cannabis Sativa Seed Extract, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerin, Sorbic Acid, Parfém

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: