Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Kosatcový noční krém 30 ml

Weleda Kosatcový noční krém 30 ml

Skladem na pobočce

Noční kosatcový krém vyživuje a chrání normální a suchou pleť a současně podporuje přirozenou hydrataci pokožky, zabraňuje přílišnému vysoušení a olupování. Pokožka tak získá zdravý a bezchybný vzhled .

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Noční kosatcový krém Weleda vyživuje a chrání suchou a normální pleť a podpororuje její přirozenou hydrataci. Kosatec je jednou z oblíbených kosmetických bylin, používaných obzvláště v péči o pleť stárnoucí a se sklony k přílišnému vysoušení. Napomáhá její lepší pružnosti a odolnosti. 

Obsažený jojobový olej v kombinaci s bambuckým a kakaovým máslem pokožku bohatě vyživuje. Tato kombinace podporuje zdravý vzhled pleti, pomáhá omezit výskyt jemných šupinek. Kosatec má regenerační, čisticí a obnovující účinky a snižuje viditelnost jemných vrásek. Dodává pleti pěstěný vzhled. 

Noční kosatcový krém Weleda je obohacený o výtažky z měsíčku a heřmánku. Měsíček funguje jako univerzální pleťový ranhojič, napomáhá eliminaci svědění suché kůže a podporuje její hojení. Heřmánek pak snižuje výskyt zčervenání křehké pleti a přispívá k její celkové regeneraci.
 
 

Použití: Malé množství krému naneste večer na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte společně s Kosatcovým denním krémem.

Typy pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?