Barbara Hofmann Kosmetická houba Konjac žlutá

Barbara Hofmann Kosmetická houba Konjac žlutá

Kosmetická houba Konjac žlutá je skvělá pro každodenní péči o pokožku. Čistí, odličuje a zanechává pleť zdravě vypadající. Navíc, čistá přírodní vlákna jsou obohacena o antibakteriální spraš.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kosmetická houba Konjac žlutá od firmy Barbara Hofmann je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o pokožku obličeje, především o tu mastnou a problematickou. Čistí, odličuje a přirozeným způsobem podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce. Zanechává tak pleť zdravě vypadající, pružnou a snadněji se regenerující. Navíc, čistá přírodní vlákna jsou obohacena o spraš, který eliminuje nadměrné maštění pleti a předchází podráždění pokožky. 

Žlutá kosmetická houba o průměru 7 centimetrů vám zpříjemní péči o pokožku a usnadní odličování. Můžete si s ní dopřát masáž jen občas, ale nejvhodnější je zařadit ji do každodenní odličovací rutiny. Zlepšuje totiž přirozené regenerační schopnosti pokožky. Rostlinná vlákna ze zmijovce indického pleť jemně masírují, uvolňují usazené nečistoty a pomáhají čistit póry. Pravidelná masáž také stimuluje elasticitu pleti.

Obsažený spraš má lehké antibakteriální schopnosti, pleť čistí do hloubky a současně brání vzniku podráždění. Eliminuje výskyt pupínků, drobných zánětů i zarudnutí pokožky. Díky tomu žlutou houbu ocení především mastnější typy pleti se sklonem k tvorbě nedokonalostí.

Použití: Před použitím namočte houbu do vlažné vody a nechte ji nabobtnat a změknout. Po použití ji propláchněte čistou vodou, opatrně vyždímejte a volně pověste, aby mohla uschnout.

Tip: Konjac houbu můžete používat v kombinaci se svým oblíbeným odličovacím gelem či mýdlem, ale i jen tak. Při každodenním použití vám houba vydrží sloužit zhruba 2 měsíce. Díky použitým rostlinným materiálům ji pak můžete vyhodit na kompost a zrecyklovat :-)

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?