Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Barbara Hofmann Kosmetická houba Konjac žlutá

Barbara Hofmann Kosmetická houba Konjac žlutá

Skladem na pobočce

Kosmetická houba Konjac žlutá je skvělá pro každodenní péči o pokožku. Čistí, odličuje a zanechává pleť zdravě vypadající. Navíc, čistá přírodní vlákna jsou obohacena o antibakteriální spraš.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kosmetická houba Konjac žlutá od firmy Barbara Hofmann je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o pokožku obličeje, především o tu mastnou a problematickou. Čistí, odličuje a přirozeným způsobem podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce. Zanechává tak pleť zdravě vypadající, pružnou a snadněji se regenerující. Navíc, čistá přírodní vlákna jsou obohacena o spraš, který eliminuje nadměrné maštění pleti a předchází podráždění pokožky. 

Žlutá kosmetická houba o průměru 7 centimetrů vám zpříjemní péči o pokožku a usnadní odličování. Můžete si s ní dopřát masáž jen občas, ale nejvhodnější je zařadit ji do každodenní odličovací rutiny. Zlepšuje totiž přirozené regenerační schopnosti pokožky. Rostlinná vlákna ze zmijovce indického pleť jemně masírují, uvolňují usazené nečistoty a pomáhají čistit póry. Pravidelná masáž také stimuluje elasticitu pleti.

Obsažený spraš má lehké antibakteriální schopnosti, pleť čistí do hloubky a současně brání vzniku podráždění. Eliminuje výskyt pupínků, drobných zánětů i zarudnutí pokožky. Díky tomu žlutou houbu ocení především mastnější typy pleti se sklonem k tvorbě nedokonalostí.

Použití: Před použitím namočte houbu do vlažné vody a nechte ji nabobtnat a změknout. Po použití ji propláchněte čistou vodou, opatrně vyždímejte a volně pověste, aby mohla uschnout.

Tip: Konjac houbu můžete používat v kombinaci se svým oblíbeným odličovacím gelem či mýdlem, ale i jen tak. Při každodenním použití vám houba vydrží sloužit zhruba 2 měsíce. Díky použitým rostlinným materiálům ji pak můžete vyhodit na kompost a zrecyklovat :-)

Ostatní kategorie: Dárky do 300 Kč

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50 , 36103, Flieden, Německo , tel: +490666196320

Nenašli jste to pravé? Co tohle?