Prohlédněte si vaše seznamy přání

J.D.S. Koupelová sůl z Mrtvého moře 200 g

J.D.S. Koupelová sůl z Mrtvého moře 200 g

Značka: J.D.S.
59
Momentálně vyprodané na e-shopu

Minerální koupelová sůl z Mrtvého moře je vhodná pro problematickou pokožku s akné, ekzémy či příznaky lupénky. Díky vysoké koncentraci minerálů je výborná i při potížích s klouby, svaly a křečemi.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní minerální koupelová sůl z Mrtvého moře J.D.S. je vhodná pro problematickou pokožku s akné, ekzémy či příznaky lupénky. Díky vysoké koncentraci minerálů je sůl výborná i při potížích s klouby, svaly a křečemi. Působí antistresově a lze ji použít i jako skvělou regenerační a relaxační kúru pro jakýkoliv typ pleti.

Horká voda v koupeli změkčuje, prokrvuje a uvolňuje pokožku, otevírá póry a zlepšuje tak následné vstřebávání obsažených účinných látek ze soli. Sůl z Mrtvého moře je naprosto unikátní svým až desetkrát vyšším obsahem minerálů oproti ostatním mořím. Mezi ty s nejvýraznějšími účinky patří hořčík a vápník.

Hořčík pomáhá nastartovat metabolismus, zlepšuje přirozenou obranyschopnost organismu, působí proti stárnutí a také proti svalovým křečím. Je vynikajícím podpůrným prostředkem při zvýšené stresové zátěži a tlumí bolesti v průběhu menstruace. Vápník zmírňuje zčervenání a pocity svědění a pálení u podrážděné pleti. Přirozeně posiluje buňky a zlepšuje tak také pružnost a pevnost pokožky.

Příprava: Do vany napusťte vodu o teplotě 40-50 °C a rozpusťte v ní sůl. V lázni setrvejte po 20-30 minut. Poté se opláchněte bez použití mýdla a zhruba ještě půl hodiny v klidu odpočívejte.

Ostatní kategorie: Kůže

Barva: bílá

Užití: vnější

Výrobce: J. Malki products, Beit Dagan , 50250, Beit Dagan 50250, Izrael

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Specifická označení: oblast Mrtvého moře

Magnesium Chloride, Pottassium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal (Sea Salt)
Z blogu (6)

4 tipy na relaxační koupel

5 druhů koupelí, které potřebujete zkusit

Bahno z Mrtvého moře – poklad na mořském dně

Moře doma

Mrtvé moře, nejstarší lázně na světě

Zdravotní výhody sodíku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Andrea 8. 8. 2019 16:30

Přítel trpí na nesvědivý ekzém na nohách. Ekzém stříká solí z mrtvého moře rozpuštěné ve vodě (dělá si z toho sprej) a poté potírá mlékem "Spa Magik - Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře". Na čas se ekzém zhorší, ale poté postupně ustupuje, až tak po 4 - 6 nedělích zmizí úplně. Pokud se objeví náznak, zahájí okamžitý útok a ekzém je opět hned pryč.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Specifická označení: oblast Mrtvého moře

Magnesium Chloride, Pottassium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal (Sea Salt)