Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Malki Koupelová sůl z Mrtvého moře 1 kg

Malki Koupelová sůl z Mrtvého moře 1 kg

Užívejte si relaxační a harmonizující účinky, které na tělo i mysl má koupelová sůl z Mrtvého moře. Tato mořská sůl je velmi bohatá na obsah minerálů, které příznivě ovlivňují stav problematické pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Užívejte si relaxační a harmonizující účinky, které má na tělo i mysl Koupelová sůl z Mrtvého moře Malki. Tato mořská sůl je bohatá na obsah minerálů, které příznivě ovlivňují stav problematické pokožky.

Sůl má vysoký obsah magnézia, bromidů a jodidů. Působí podpůrně při onemocnění kloubů a svalů. Má schopnost na sebe vázat škodlivé látky, podporuje vylučování toxinů a napomáhá tak přirozené detoxikaci těla. Dále má schopnost vysoce regenerovat, urychlovat hojení pokožky a příznivě ovlivňovat stav kožních onemocnění jako je lupénka, ekzém, či akné. Vysoký podíl magnézia pomáhá při uvolňování křečí, jejich preventivnímu předcházení a napomáhá celkové fyzické i psychické relaxaci.

Použití: Napusťte do vany vodu o teplotě 40-50 °C a rozpusťte v ní 250-500 gramů koupelové soli. Poté opláchněte pokožku bez použití mýdla. Po koupeli si dopřejte půl hodinovou relaxaci na lůžku pro podpoření jejího účinku.

Ostatní kategorie: Kůže

Užití: vnější

Výrobce: J. Malki products, Beit Dagan , 50250, Beit Dagan 50250, Izrael

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Specifická označení: oblast Mrtvého moře

Nenašli jste to pravé? Co tohle?