Spa Magik Koupelová sůl z Mrtvého moře s aktivním uhlím 1 kg

Spa Magik Koupelová sůl z Mrtvého moře s aktivním uhlím 1 kg

Sůl z Mrtvého moře je bohatá na mnoho minerálů a je tedy velice prospěšná lidskému tělu. V kombinaci s aktivním černým uhlím a eukalyptovým a rozmarýnovým olejem pomáhá detoxikovat tělo z venčí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sůl z Mrtvého moře je bohatá na mnoho minerálů a je tedy velice prospěšná lidskému tělu. V kombinaci s aktivním černým uhlím, eukalyptovým a rozmarýnovým olejem pomáhá detoxikovat tělo z venčí. Mořská sůl je výborným pomocníkem pro relaxaci těla i mysli. 

Aktivní černé uhlí je známé pro svojí chopnost absorbovat toxiny z kůže a těla. Poradí si se zvýšenou produkcí mazu, má peelingové účinky a působí antibakteriálně. Eukalyptový esenciální olej je silně protizánětlivý, antibakteriální a protikřečový. Rozmarýn má čistící schopnosti na celé tělo a podporuje detoxikaci těla. Pleť dokáže vyčistit, zjemnit a zklidnit.

Kosmetika Dead Sea Spa Magik plně využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou lidstvu známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích způsobují, že pokožka je svěží, prozářená a hebká.

Použití: Pro intenzivní regeneraci přidejte do vany napuštěné teplou vodou 2-4 hrnky soli a relaxujte v ní 20 minut. Poté se osprchujte čistou vodou. Pro relaxaci přidejte do vany napuštěné teplou vodou 1/2 - 1 hrnku soli a relaxujte v ní 20 minut. Poté se osprchujte čistou vodou. Pro regeneraci rukou, nebo nohou přidejte 1/2 hrnku soli do lavoru napuštěného teplou vodou a 20 minut v ní relaxujte. Poté omyjte čistou vodou.

Barva: šedá

Typy pokožky: citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst , TN17 1JY, Kent, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?