Acorelle Královský depilační vosk 100 g

Acorelle Královský depilační vosk 100 g

  • Bez DPH 202 Kč

Královský depilační vosk je ideální pro celkovou depilaci včetně citlivých zón, jako je podpaží a oblast třísel. Složení na bázi borovicové pryskyřice zaručuje účinnost i u krátkých chloupků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Královský depilační vosk Acorelle je ideální pro celkovou depilaci včetně citlivých zón, jako je podpaží a oblast třísel. Složení na bázi přírodní borovicové pryskyřice zaručuje účinnost i u krátkých chloupků a profesionální výsledek po dobu až čtyř týdnů. Ricinový a slunečnicový olej pokožku dokonale vyživí a uzamykají v ní hydrataci. Extrakt z bílé lilie má zklidňující, regenerační a ochranné účinky.  

Královský depilační vosk lze zahřát v mikrovlnné troubě, takže je příprava na depilaci velice rychlá a jednoduchá. K depilaci není zapotřebí depilačních proužků.

Použití: Dobře se podívejte na směr růstu chloupků. Pomocí špachtle naneste velmi jemnou vrstvu vosku na pokožku po směru růstu chloupků. Nechejte vosk lehce zaschnout tak, aby při dotyku nelepil. Pod místem, odkud začnete depilaci, pokožku přidržte a tlačte proti směru, po kterém budete vrstvu vosku odstraňovat. Nadzvedněte konec voskového proužku a proužek odstraňte prudkým a rychlým trhnutím proti směru růstu chloupků.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí.

Tip: V den depilace neaplikuje na pokožku tělové mléko. Natřená pleť zabraňuje vosku, aby dobře přilnul k pokožce. Před depilací je dobré provést peeling pokožky pro odstranění odumřelých buněk. Usnadní depilaci a vyhnete se tak zarůstání chloupků do pokožky.

Upozornění: Dodržujte návod k použití. Nepoužívat k jiným než uvedeným účelům. Nepoužívat vnitřně. Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nevystavujte se slunečnímu záření nejméně 24 hodin po depilaci.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Glyceryl Rosinate, Cera Alba1), Ricinus Communis Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Lilium Candidum Bulb Extract1)

1) Organic agriculture

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez parfemace

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Způsob použitý / Dominika 30. 5. 2016 11:23

Dobrý den, tento vosk je samostržný nebo je třeba použití s pásky? Děkuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?