Energy Krém Artrin 50 ml

Energy Krém Artrin 50 ml

  • Bez DPH 273 Kč

Širokospektrální bioinformační krém Artrin je účinný především na oblast šlach, kloubů, páteře a břicha. Ulevuje od obtíží a působí podpůrně při rozmanité škále onemocnění v těchto lokalitách.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Energy Artrin je dokonale vyváženým přípravkem pro vnější použití. Jeho harmonické složení ovlivňuje především dráhu sleziny, tří zářičů, žaludku, dráhu početí, tenkého a tlustého střeva, šlachosvalové dráhy jater, močového měchýře a ledvin. Ovlivňuje problémy a onemocnění, které se pojí k nedostatečné či poškozené funkci těchto drah.

Artin napomáhá při potížích týkajících se pohybového systému, zejména pak kloubů a šlach, na které působí jedinečné rašelinové výtažky s vysokým obsahem prospěšných látek. Pomáhá tak při bolestivých stavech a zánětlivých onemocněních týkajících se kloubů a pohybového aparátu. Působí také jako podpůrný prostředek při obtížích s trávením, ledvinami, močovým měchýřem a prostatou.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Symphytum Officinale Extract, Anethum Graveolens Extract, Erigeron Canadensis Extract, Robinia Pseudoacacia Extract, Trigonella Foenum-Graecum Extract, Zingiber Officinale Extract, Arnica Montana Extract, Spirae Ulmaria Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Laurus Nobilis Leaf Extract, Solidago Virgaurea Extract, Acorus Calamus (Sweet Flag) Root Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Linaria Vulgaris Extract, Melilotus Officinalis Extract, Tropaoleum Majus Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil, Ricinus Communis Oil, Arachis Hypogaea Oil, Petrolatum, Glycerin, Myreth-23, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Parfum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Lecithin, Benzyl Alcohol, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, Phospholipids, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, BHT, Potassium Humate, Lineol, Citronellol, Limonene, Linalool

Možné alergeny: Parfum, Benzyl Alcohol, Lineol, Citronellol, Limonene, Linalool

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: bez alkoholu, bez parabenů

Specifická označení: bioinformační produkty

Typy pleti: normální pleť

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?