Martina Gebhardt Krém Propolis 50 ml

Martina Gebhardt Krém Propolis 50 ml

  • Bez DPH 409 Kč

Propolisový krém je výborným pomocníkem do každé domácnosti. Pokožku regeneruje, zvyšuje její odolnost a působí proti zánětům.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Univerzální propolisový krém Martina Gebhardt je vhodným pomocníkem do každé domácnosti. Díky výživnému složení obohacenému o léčivé extrakty z propolisu a další bylinky regeneruje poškozenou pokožku, hydratuje ji, mírní záněty i podráždění a pleť chrání před opětovným poškozením.

Pečující krém využívá léčivých vlastností propolisu, který pokožku skvěle hojí, eliminuje zánět i podráždění a zanechává pokožku odolnější. Propolis společně s mandlovým a olivovým olejem dodává poškozené pleti potřebné živiny, zatímco lanolin a včelí vosk na ní vytvoří lehký ochranný film. Ten nejenom že zabrání rychlému setření krému, ale také ochrání postiženou pokožku před dehydratací i podrážděním.

Protizánětlivé účinky má i květová voda z vilínu viržinského v kombinaci s výtažky z kaštanu, urychlí regeneraci pleti, zahojí drobná poranění a zmírní podráždění. Propolisový krém je univerzálním pomocníkem pro ošetření nejrůznějších spálenin, odřenin, ale i drobných řezných ranek a jizviček.

Použití: Malé množství krému aplikujte na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Používejte nejlépe denně, dokud problémy neodezní.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

kvalita / Annna 26. 3. 2013 11:44

Tato značka kosmetiky má všechny výtrobky úžasné. Tento krém používám na suchá na obličeji, případně na rukou. Dobře promastí a hojí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?