Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele lípa

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele lípa

Krémová koupelová kulička se sušenými kvítky lípy promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel, bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano se sušenými kvítky lípy promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje sušené květy i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Krásná vůně lípy vám navodí příjemnou atmosféru vlahého letního večere. Lípa nejenže krásně podmanivě voní, ale také pečuje o pokožku celého těla. Lipový květ aktivuje přirozený metabolismus pokožky, napomáhá jejímu lepšímu prokrvení a také pleť chrání před podrážděním.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamín E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29 , LV 1084, Riga, , Lotyšsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?