Urtekram Krémový deodorant Morning Haze 50 ml

Urtekram Krémový deodorant Morning Haze 50 ml

Krémový deodorant s přírodními výtažky, zinkem a kukuřičným škrobem ochrání vaše podpaží před nežádoucím zápachem a současně pečuje o jeho citlivou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémový deodorant Morning Haze od Urtekramu vaši pokožku nejen ochrání před nežádoucím zápachem potu, ale současně díky složení bohatému na přírodní vitaminy, mandlový olej, bambucké máslo či kyselinu hyaluronovou zvláčňuje citlivou pokožku a chrání ji před podrážděním.

Deodorant Morning haze neobsahuje hliník ani alkohol, takže je vhodný i pro citlivou pokožku, kterou nedráždí ani nevysušuje. Díky obsahu bambuckého másla deodorant krásně taje na pokožce, kterou zároveň zvláčňuje, a to i díky přidanému mandlovému oleji, výtažku z Aloe nebo kyselině hyaluronové. Deodorant obsahuje zinek, kukuřičný škrob, výtažky z vrby či ostružin a také étrické oleje, které brání rozkladu potu, a ochrání tak vaše podpaží před nežádoucím zápachem.

Použití: Deodorant naneste na čistou pokožku podpaží a před obléknutím nechte zaschnout. Aplikaci můžete dle potřeby opakovat během dne.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?