Libebit Krémový deodorant Unisex 90 ml

Libebit Krémový deodorant Unisex 90 ml

Krémový deodoratn s osvěžující vůní citrónové trávy díky obsahu sody a kukuřičného škrobu zabraňuje zápachu potu a současně pečuje o pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Libebit Krémový deodorant pro ženy se svěží vůní citrónové trávy neobsahuje hliník, syntetická barviva ani chemické konzervanty. Mají čistě přírodní složení a příjemně krámovou konzistenci, která se na pokožku pohodlně nanáší, nijak ji nezatěžuje a díky bambuckému máslu či kokosovému oleji o ni během dne pečuje.

Krémový deodorant bez hliníku či triclosanu představuje výbornou alternativu konvenčních výrobků. Díky jedlé sodě a kukuřičnému škrobu brání rozkladu potu a následnému nepříjemnému pachu. Zároveň o pokožku podpaží pečuje. Kombinace kokosového oleje, kakaového a bambuckého másla chrání citlivou pokožku před začervenáním či svěděním. Deodorant můžete bez obav použít i na pokožku těsně po holení. Éterické oleje z levandule, bergamotu a čajovníku deodorantu dodávají příjemně svěží vůni a zároveň mají antibakteriální účinky.

Použití: Přiměřené množství deodorantu naneste na čistou pokožku podpaží a nechte vstřebat.

Výrobce: Libebit, Žleb 245, 664 91 Neslovice Česká republika, tel: +420 737 508 728, https://www.libebit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Lenka 24. 7. 2018 21:14

Zatim nejlepsi prirodni deodorant, jaky jsem vyzkousela. Hezky voni, nedrazdi a je 100% ucinny. Nanaseni je trochu nepohodlnejsi, ale ma dobrou konzistenci a velmi dobre se roztira.

Milé překvapení - účinný! / Nyx 28. 5. 2018 16:05

Tento přírodní deodorant byl vůbec první přírodní deodorant, který jsem zkusila. Běžně jsem používala nejsilnější řadu antiperspirantů od Rexony, proto jsem se obávala, že přírodní deodorant neude stačit. Vůle zkusit jej však byla silnější a čekalo mne milé překvapení. Nepotila jsem se více, funguje. Nevýhodou je nanášení. Jinak jsem velice spokojená.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?