Prohlédněte si vaše seznamy přání

Lavera Lehký tekutý make-up 0 slonová kost 30 ml

Lavera Lehký tekutý make-up 0 slonová kost 30 ml

Tekutý make-up s lehkou krémovou konzistencí sjednotí tón Vaší pleti a zakryje i menší nedokonalosti. Odstín ideální pro všechny sněhurky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Lehký tekutý make-up Lavera slonová kost je určený především pro světlou a velmi světlou pleť. Dodá jí přirozené rozzáření, dokonale sjednotí odstín a strukturu pleti a dodá jí jemný sametový finiš. Opticky vyhlazuje jemné vrásky a minimalizuje rozšířené póry. Díky světlému odstínu je vhodný i pro porcelánovou pokožku a snadno se přizpůsobí vaší barvě pleti. Vzhledem k jeho konzistenci je aplikace velmi snadná.
 
Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se jako jedna z prvních dostala i do řetězců drogerií, a tím začala psát novou kapitolu dějin přírodní kosmetiky. Její vysoká kvalita a příznivé ceny způsobily, že se na přírodní kosmetiku začalo více zákazníků dívat jako na finančně přijatelnou variantu chemickým výrobků. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší. Jejich heslem je "Bio a přírodní kosmetika pro každého".
 
Make-up je vhodná pro vegany a má certifikát NATRUE.

 

Použití: Malé množství make-upu naneste na předem aplikovanou vrstvu denního krému.

Barva - světlost: velmi světlá

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Užití: vnější

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?