Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Chaudhary Biosys Lemongrass 10 ml

Chaudhary Biosys Lemongrass 10 ml

Éterický olej z citronové trávy má stimulační účinky na celý organismus. Pomáhá při nervovém či tělesném vyčerpání, podporuje funkci trávicího systému a ulevuje od bolestí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Lemongrass Nepál je přírodní éterický olej s velice příjemnou jemně citrusovou vůní, která vás ihned osvěží a dodá potřebnou energii. Lemongrass neboli citronová tráva je původní bylinou pocházející z Indie a Nepálu, kde je již po staletí používána v tradiční medicíně.

Éterický olej z lemongrass má velkou sílu a účinnost, neboť je vyráběn parní destilací z až 10 kg rostliny na 10 ml oleje. Má přirozeně chladivé účinky a okamžitě ulevuje do bolestí. Zmírňuje zažívací obtíže a podporuje správnou funkci trávicího systému. Je také účinným repelentem.

Lemongrass má vliv i na psychiku a pomáhá při tělesném či duševním vyčerpání. Působí přirozeně antidepresivně a dodává sílu. Příznivý vliv lemongrass oceníte také v období zvýšeného stresu, kdy přináší skutečné zklidnění potřebné pro načerpání energie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 6 let věku, pro těhotné a kojící ženy. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Může dráždit pokožku.

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cimbopogon Flexuosus Oil

Možné alergeny: Cimbopogon Flexuosus Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?