Weleda Levandulová koupel zklidňující 200 ml

Weleda Levandulová koupel zklidňující 200 ml

Uvolňující vůně levandulové koupele zklidní mysl a zároveň bude pečovat o pokožku. Obsažený levandulový olej působí blahodárně jak na pokožku, kterou zjemňuje, tak i na nervový systém, jejž uklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Uvolňující vůně levandulové koupele Weleda zklidní mysl po dlouhém náročném dni a zároveň bude pečovat o pokožku. Obsažený levandulový olej působí blahodárně jak na pokožku, kterou vyživuje a zjemňuje, tak i na nervový systém, jejž uklidňuje a uvolňuje.

Přírodní esenciální olej z levandule o pokožku pečuje, zpevňuje ji a působí antibakteriálně. Navíc jeho krásná vůně uklidní mysl, navodí příjemnou náladu a ukolébá ke zdravému spánku.

Kvalitní přírodní olivové mýdlo vytvoří jemnou pečující pěnu, která pokožku celého těla perfektně umyje a bez nežádoucího vysušování vyživí. Díky levandulové koupeli je tedy postaráno o vaše tělo i mysl.

Tajemství koupele

V dnešní uspěchané době často dáváme přednost rychlému sprchování a podceňujeme význam důkladné koupele. Koupel s těmi pravými přípravky totiž působí nejen na naše tělo, ale také na psychiku, kdy vám pomůže konečně se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne, nebo vám naopak dodá potřebnou energii a vitalitu. 

Hluboká relaxace

Díky koupeli Weleda si pak tyto okamžiky vychutnáte naplno a necháte na sebe působit aromaterapeutické vonné silice, jež dokážou ovlivnit vaši náladu a aktuální rozpoložení. Uvolňující koupel Weleda s levandulí zahalí vaše tělo do jemné bylinné vůně, která vám pomůže uvolnit se a odplavit stres či napětí. Levandulový olej má přímo blahodárný vliv na psychiku.

Okamžité uvolnění

Vůně levandule je skvělou volbou pro ty, kdo jsou vystaveni stresu, stále se jim honí myšlenky v hlavě a mají i problém s usínáním. Levandulové aroma pomáhá ukolébat mysl k odpočinku a uvolnit tělo od stresu. Levandulovou koupel ocení všichni, kdo pracují hlavou a jsou vystaveni velkému psychickému vypětí. Koupel je ale dobrou volbou také pro děti, které nemohou v noci usnout. 

Při stresu a napětí

Olej z levandule však nepůsobí jen na psychiku, ale má příznivý vliv také na vaše tělo. Má silné zklidňující účinky, a proto je levandulová koupel vhodná také na citlivou pokožku. Levandulový olej pokožku posiluje, působí mírně antibakteriálně a tonizuje ji. Pokožka po koupeli zároveň nebude vysušená, naopak se jí dostane důkladné péče a výživy. 

Použití: Do již napuštěné vany přidejte 2 lžíce Levandulové koupele.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?