Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Weleda Levandulová koupel zklidňující 200 ml

Weleda Levandulová koupel zklidňující 200 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Uvolňující vůně levandulové koupele zklidní mysl a zároveň bude pečovat o pokožku. Obsažený levandulový olej působí blahodárně jak na pokožku, kterou zjemňuje, tak i na nervový systém, jejž uklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Uvolňující vůně levandulové koupele Weleda zklidní mysl po dlouhém náročném dni a zároveň bude pečovat o pokožku. Obsažený levandulový olej působí blahodárně jak na pokožku, kterou vyživuje a zjemňuje, tak i na nervový systém, jejž uklidňuje a uvolňuje.

Přírodní esenciální olej z levandule o pokožku pečuje, zpevňuje ji a působí antibakteriálně. Navíc jeho krásná vůně uklidní mysl, navodí příjemnou náladu a ukolébá ke zdravému spánku.

Kvalitní přírodní olivové mýdlo vytvoří jemnou pečující pěnu, která pokožku celého těla perfektně umyje a bez nežádoucího vysušování vyživí. Díky levandulové koupeli je tedy postaráno o vaše tělo i mysl.

Tajemství koupele

V dnešní uspěchané době často dáváme přednost rychlému sprchování a podceňujeme význam důkladné koupele. Koupel s těmi pravými přípravky totiž působí nejen na naše tělo, ale také na psychiku, kdy vám pomůže konečně se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne, nebo vám naopak dodá potřebnou energii a vitalitu. 

Hluboká relaxace

Díky koupeli Weleda si pak tyto okamžiky vychutnáte naplno a necháte na sebe působit aromaterapeutické vonné silice, jež dokážou ovlivnit vaši náladu a aktuální rozpoložení. Uvolňující koupel Weleda s levandulí zahalí vaše tělo do jemné bylinné vůně, která vám pomůže uvolnit se a odplavit stres či napětí. Levandulový olej má přímo blahodárný vliv na psychiku.

Okamžité uvolnění

Vůně levandule je skvělou volbou pro ty, kdo jsou vystaveni stresu, stále se jim honí myšlenky v hlavě a mají i problém s usínáním. Levandulové aroma pomáhá ukolébat mysl k odpočinku a uvolnit tělo od stresu. Levandulovou koupel ocení všichni, kdo pracují hlavou a jsou vystaveni velkému psychickému vypětí. Koupel je ale dobrou volbou také pro děti, které nemohou v noci usnout. 

Při stresu a napětí

Olej z levandule však nepůsobí jen na psychiku, ale má příznivý vliv také na vaše tělo. Má silné zklidňující účinky, a proto je levandulová koupel vhodná také na citlivou pokožku. Levandulový olej pokožku posiluje, působí mírně antibakteriálně a tonizuje ji. Pokožka po koupeli zároveň nebude vysušená, naopak se jí dostane důkladné péče a výživy. 

Použití: Do již napuštěné vany přidejte 2 lžíce Levandulové koupele.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?