Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Levandulový zklidňující olej 100 ml

Weleda Levandulový zklidňující olej 100 ml

Zklidňující levandulový olej má příznivé účinky na tělo i na mysl. Příjemná vůně uvolňuje napětí, zatímco obsažené oleje pečují o pokožku. Levandulový olej je vhodný ke zklidňující masáži před usnutím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehký Zklidňující levandulový olej Weleda má příznivé účinky jak na tělo, tak na mysl. Příjemná levandulová vůně uvolňuje napětí a zbavuje stresu, zatímco obsažené oleje pečují o pokožku celého těla. Levandulový olej je proto vhodný ke zklidňující masáži před usnutím.

Éterický levandulový olej uvolňuje svalové napětí, podporuje klidný spánek a zbavuje mysl stresu a nervozity. Kromě toho olejový mix Weleda propůjčuje pokožce jemnost a sametovou hebkost díky obsaženým výživným olejům ze sezamu a mandlí.

Levandulový olej v kombinaci s pečujícími oleji pokožku celého těla bohatě vyživuje a pečuje o ni. Téměř omamná vůně levandule pečuje o vaše smysly, zbaví vás stresu a napětí, příjemně naladí k odpočinku a spánku.

Vydatná péče

Tělový olej Weleda vás překvapí svými vyživujícími schopnostmi, které jdou ruku v ruce s jemnou olejovou konzistencí, která poskytne vaší pokožce vydatnou péči, aniž by ji zatížila. Tělový olej je záchranou i pro velmi suchou pokožku, které dodává dostatečnou vláhu a udržuje ji komfortně vláčnou po celý den, navíc ji příjemně provoní.

Hedvábně jemná pokožka

Tělový olej Weleda zanechá vaši pokožku doslova sametově hebkou. Nanášejte jej po každém sprchování na ještě vlhkou pokožku a několik kapek rozehřejte v dlaních. Výhodou tělového oleje je, že jej stačí skutečně pár kapek na celé tělo. Důkladná masáž navíc podpoří prokrvení pokožky, čímž urychluje její regeneraci a podporuje tok lymfy.

Lehká textura

Nemusíte se bát, že by tělový olej vaši pokožku zamastil nebo zanechal ulepený pocit. Pokud jej nanesete na vlhkou pokožku, tak se během několika málo okamžiků vstřebá a nezanechává za sebou mastný film, takže se můžete ihned obléct. Tělový olej je tak vhodný i pro uspěchaná rána a zásobuje vaši pokožku hydratací po celý dlouhý den.

Uklidňující vůně

Levandulové aroma obklopí vaše smysly a příjemně vás ukolébá ke spánku. Má silný zklidňující efekt, odplavuje stres a starosti a pomáhá při potížích s usínáním. Levandulová vůně pomáhá harmonizovat psychiku a podporuje její rovnováhu. Jemný mandlový olej pečuje o pokožku šetrně, navrací jí její přirozenou pružnost a vláčnost a zároveň podporuje její regeneraci. 

Použití: Malé množství Zklidňujícího levandulového oleje vmasírujte do vlhké pokožky po koupeli.

Tip: Pár kapek levandulového oleje můžete přidat i do vodní lázně.

Levandulový zklidňující olej je součástí balení:

Weleda Levandulová relaxační péče. sada 1 sada, 2 ks

Levandulová relaxační péče. sada 1 sada, 2 ks

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?