Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura 50 ml

Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura 50 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 131 Kč

Lichořeřišnicová tinktura Nobilis Tilia je podpůrným prostředkem pro posílení odolnosti celého organismu. Má výrazné antimikrobiální účinky, působí proti zánětům i běžnému nachlazení a posiluje celkovou imunitu.

Účinek lichořeřišnice se projevuje zejména při zánětech močových cest, chřipkách, virózách, při zánětech průdušek, astmatu a dýchacích obtížích. Lichořeřišnice je rovněž výborným prostředkem proti vypadávání vlasů a pro podporu jejich růstu.

Lichořeřišnice se také výborně hodí na antibakteriální kúru, kterou je vhodné provádět jednou ročně. Lidský organismus je totiž zanesen spoustou bakterií, virů, plísní a dalších choroboplodných zárodků a právě lichořeřišnice si dokáže s očistou lidského těla hravě poradit.  

Tip: Pokud trpíte na záněty močových cest, užívejte lichořeřišnicovou tinkturu společně s brusinkovým sirupem nebo šťávou.

Dávkování: 2x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat i v nápoji.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Potravinářšký alkohol (40%), Lichořeřišnice větší

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.