Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura 50 ml

Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura 50 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 131 Kč

Lichořeřišnicová tinktura je podpůrným prostředkem pro posílení odolnosti celého organismu. Má výrazné antimikrobiální účinky, působí proti zánětům i běžnému nachlazení a posiluje celkovou imunitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lichořeřišnicová tinktura Nobilis Tilia je podpůrným prostředkem pro posílení odolnosti celého organismu. Má výrazné antimikrobiální účinky, působí proti zánětům i běžnému nachlazení a posiluje celkovou imunitu.

Účinek lichořeřišnice se projevuje zejména při zánětech močových cest, chřipkách, virózách, při zánětech průdušek, astmatu a dýchacích obtížích. Lichořeřišnice je rovněž výborným prostředkem proti vypadávání vlasů a pro podporu jejich růstu.

Lichořeřišnice se také výborně hodí na antibakteriální kúru, kterou je vhodné provádět jednou ročně. Lidský organismus je totiž zanesen spoustou bakterií, virů, plísní a dalších choroboplodných zárodků a právě lichořeřišnice si dokáže s očistou lidského těla hravě poradit.

Posila pro vaše tělo

Lichořeřišnicová tinktura Nobilis Tilia je přípravek, který působí na celé vaše tělo. Má významné posilující účinky na přirozenou obranyschopnost organismu, a tak podpoří vaše tělo při boji s infekcemi, nemocemi a dalšími potížemi. Lichořeřišnicová tinktura je nenápadný bojovník s velkým účinkem a lze ji užívat jak preventivně, tak v případě výskytu zdravotních problémů.

Bojujte proti nemocem

Tinkturu tak můžete používat nejen v okamžiku, kdy se tělo již potýká s neduhy, ale i si dopřát preventivní kůru, která posílí váš imunitní systém, a to zcela přírodním způsobem, pouze díky výtažku z lichořeřišnice. Lichořeřišnice větší má přirozené antimikrobiální účinky, proto chrání proti bakteriálním zánětům a pomáhá zabránit množení nežádoucích mikroorganismů.

Podpora imunity

Tuto tinkturu se tak hodí mít ve vaší domácí lékárničce, je vhodná pro celou rodinu včetně dětí, neobsahuje totiž žádné zbytečné přidané chemické látky. Lichořeřišnici oceníte například při zánětech močových cest, kdy je vhodné ji kombinovat s přípravky s brusinkami, nebo při běžné rýmě a nachlazení. Lichořeřišnice rovněž působí příznivě při astmatu, bronchitidě a dokonce má vliv proti vypadávání vlasů.

Tip: Pokud trpíte na záněty močových cest, užívejte lichořeřišnicovou tinkturu společně s brusinkovým sirupem nebo šťávou.

Dávkování: 2x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat i v nápoji.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Potravinářšký alkohol (40%), Lichořeřišnice větší

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.