Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Limeta lisovaná 10 ml

Saloos Limeta lisovaná 10 ml

Přírodní rostlinná silice z limety účinně neutralizuje nepříjemné pachy a má významné čisticí účinky. Zároveň působí při chřipce a nachlazení a ihned osvěží tělo i mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Limeta lisovaná je přírodní esenciální olej s velice svěží vůní, jenž účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a dodá vašemu domovu osvěžující atmosféru plnou energie a čistoty. Éterický olej z limety má silný revitalizační potenciál a působí na tělo i mysl.

Limeta je příbuzná citronu, a stejně jako on má významné čisticí účinky. Éterický olej z limety můžete využívat také pro dezinfekci vašeho domova a je vhodný nejen do domácnosti, ale také například do práce či do místností se zvýšeným výskytem různých pachů, jako jsou restaurace a další.

Limeta je velice oblíbeným prostředkem při chřipce a nachlazení, kdy podporuje uvolňování dýchacích cest a pomáhá volně dýchat. Zmírňuje příznaky únavy a vyčerpání a napomáhá obnovit energetické zásoby organismu. Zároveň zlepšuje vzhled kůže a zpevňuje její strukturu.

Energie pro vaše tělo i mysl

Éterický olej z limetky od Saloos vás zaplaví přívalem energie. Intenzivní citrusová vůně má velmi energetizující účinky na tělo i mysl a pomůže vám zejména v okamžicích, kdy jste unavení a docházejí vám síly. Esenciální olej z limetky zlepšuje schopnost koncentrace a pomůže vám naladit se na náročný den. Zároveň skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. 

Revitalizace a pročištění

Éterický olej z limetky výrazně ovlivňuje náladu, díky svěží vůni nejen dodává energii, ale zároveň i zlepšuje náladu a podporuje pozitivní přístup. Dodává odvahu a zmírňuje nervozitu či trému. Jeho účinky oceníte zejména v náročných životních obdobích, při nadměrném stresu a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže nabrat nové síly a dodá optimismus.

Povzbuzení nejen pro pokožku

Éterický olej z limetky zároveň působí podpůrnými účinky při respiračních infekcích, bude šikovným pomocníkem v období chřipek a nachlazení. Pomáhá pročistit dýchací cesty a má antiseptické vlastnosti. Zmírňuje příznaky chronické únavy a pomáhá lépe hospodařit s energetickými zásobami organismu. Zároveň má tonizační a revitalizační účinky na pokožku. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do sedmi let věku, může způsobovat fotosenzitivitu kůže. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: stres a úzkost, žaludeční problémy

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?