Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

Značka: Ecce Vita
Balení:
230
Momentálně vyprodané na e-shopu

Kapsle obsahují kutki, kalmegh a chebuli, které příznivě ovlivňují stav a činnost jater, a kromě toho také napomáhají správné činnosti imunitního systému.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Doplněk stravy Liver Plus Ecce Vita obsahuje kombinaci tří ájurvédských bylinek, a sice kutki, kalmegh a chebuli srdčitou, jež mají příznivé účinky na stav a činnost jater. Zároveň působí pozitivně také na fungování imunitního systému a chrání buňky před působením oxidačního stresu.

Obsažená trojkombinace bylin v podání kutki, kalmeghu a chebule má výborné účinky na játra. Kalmegh je známý tím, že nejen napomáhá optimálnímu trávení i činnosti jater, ale současně přispívá k odolnosti těla vůči projevům zátěžových faktorů ovlivňujících jeho činnost. Kutki k také přispívá k zachování přirozených funkcí imunitního systému. Chebule srdčitá pak napomáhá optimálnímu energetickému metabolismu, v kombinaci s již zmíněným kalmeghem se podílí také na vyrovnávání hladiny cukru v krvi a příznivě ovlivňuje rovněž stav kloubů nebo činnost dýchacího ústrojí.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-2x denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Z blogu (3)

Aromaterapie a pět elementů - Jaro

Fenomén: Civilizační choroby

Proč šedivíme?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: