MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

EasyBody Magnéziový olej ve spreji Dream 150 ml

EasyBody Magnéziový olej ve spreji Dream 150 ml

Značka: EasyBody
Balení:
368
Momentálně vyprodané na e-shopu

Magnéziový olej ve spreji Dream je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej zklidnit. Hořčík je vhodným doplňkem při nadměrném psychickém i fyzickém vypětí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Magnéziový olej ve spreji EasyBody Dream je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej zklidnit. Hořčík je minerál, který je vhodné doplnit při zvýšeném psychickém i fyzickém vypětí, protože se při něm ve větší míře vyplavuje z těla. Hořčík dodaný transdermálně je organismus schopen optimálně a kvalitně vstřebat a využít.

S magnéziovým olejem Dream ve formě spreje snadno dodáte celému tělu potřebné minerály. Složení magnéziového oleje je navíc obohaceno o levandulový olej a výtažky z chmele a má tak příjemné harmonizační a relaxační účinky. Hořčík aplikovaný přímo na pokožku se do těla vstřebává téměř okamžitě a účinkuje velmi rychle. Snadno tak dojde k doplnění hladiny hořčíku v organismu a přispěje k celkové tonizaci těla.

Hořčík je v našem těle zodpovědný za optimální funkci svalů, pomáhá při nadměrné fyzické zátěži. Také podporuje činnost nervového systému a pomáhá nám lépe čelit dlouhodobému stresu. Pravidelný přísun magnézia podporuje přirozené vstřebávání vápníku do organismu a tím nepřímo příznivě ovlivňuje stav kostí a měkkých tkání.

Použití: Nádobku důkladně protřepejte. Magnéziový olej aplikujte nejlépe na vlhkou pokožku těsně před spaním. Při prvním použití aplikujte 5 postřiků, dávku postupně zvyšujte až na 10 postřiků denně.

Upozornění: Po aplikaci můžete pozorovat lehké zčervenání pokožky či cítit jemné štípání. Toto je spojeno s vstřebáváním hořčíku do pokožky a příznaky po pár minutách odezní. Pokud máte zvýšeně citlivou či reaktivní pokožku, z těchto důvodů se raději používání spreje vyvarujte. Příliš mnoho hořčíku v jedné dávce může mít lehce projímavý účinek.

Výrobce: Pure Pharmaceuticals a.s., Kotíkovská 2069/48 , 323 00, Plzeň, Česká republika , tel: +420 379 492 000

Z blogu (2)

Brainfood - výživa pro mozek

EasyBody: Životně důležité účinky hořčíku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?