MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

EasyBody Magnéziový olej ve spreji Sport 150 ml

EasyBody Magnéziový olej ve spreji Sport 150 ml

Značka: EasyBody
Balení:
368
Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Magnéziový olej ve spreji Sport je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej povzbudit před a po sportovním výkonu. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Magnéziový olej ve spreji EasyBody Sport je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej povzbudit před a po sportovním výkonu. Hořčík je minerál, který hraje roli při optimálním působení nervové a svalové soustavy. Je proto vhodným doplňkem i při nadměrném psychickém či fyzickém vypětí. Hořčík dodaný transdermálně je organismus schopen optimálně a kvalitně vstřebat a využít.

S magnéziovým olejem Sport ve formě spreje snadno dodáte celému tělu potřebné minerály. Složení oleje je navíc obohaceno o výtažky z kaštanu a mátový či rozmarýnový olej, jež mají výborné regenerační a osvěžující účinky. Hořčík aplikovaný přímo na pokožku se do těla vstřebává téměř okamžitě a účinkuje velmi rychle. Snadno tak dojde k doplnění hladiny hořčíku v organismu a podpoření celkové tělesné vitality.

Použití: Nádobku důkladně protřepejte. Magnéziový olej aplikujte nejlépe na vlhkou pokožku před a po fyzickém výkonu. Při prvním použití aplikujte 5 postřiků, dávku postupně zvyšujte až na 10 postřiků denně.

Upozornění: Po aplikaci můžete pozorovat lehké zčervenání pokožky či cítit jemné štípání. Toto je spojeno s vstřebáváním hořčíku do pokožky a příznaky po pár minutách odezní. Pokud máte zvýšeně citlivou či reaktivní pokožku, z těchto důvodů se raději používání spreje vyvarujte. Příliš mnoho hořčíku v jedné dávce může mít lehce projímavý účinek.

Výrobce: Pure Pharmaceuticals a.s., Kotíkovská 2069/48 , 323 00, Plzeň, Česká republika , tel: +420 379 492 000

Z blogu (2)

Brainfood - výživa pro mozek

EasyBody: Životně důležité účinky hořčíku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Lepí / Lenka 10. 7. 2017 13:12

Bohužel výrobek zanechává na pokožce lepkavou vrstvu, která se nevstřebá ani přes noc.. po nanesení přípravku je tedy následné navlékání kalhot/legín dost nepříjemné a nepříjemně se cítím i při pohybu..

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?