Saloos Majoránka 5 ml

Saloos Majoránka 5 ml

  • Bez DPH 88 Kč

Saloos Majoránka je éterický olej s příjemnou uklidňující vůní, který při použití v aromalampě krásně provoní váš domov a zneutralizuje nepříjemné pachy. Majoránka účinkuje na psychické i fyzické aspekty lidského organismu a je velice oblíbená.

Éterický olej z majoránky působí příznivě při zvýšeném tělesném i duševním vypětí a je vhodná také pro období nadměrného stresu. Pomáhá zklidnit nervy a podporuje uvolnění těla i mysli. Má blahodárný vliv také při úzkostech, nervozitě, špatné náladě a depresivních stavech.

Majoránka je skvělý přípravek na bolesti hlavy, od kterých dlouhodobě ulevuje a díky harmonizačnímu efektu na psychiku jim pomáhá také předcházet. Je často využívána při onemocněních dýchacího traktu, zejména pak astmatu. Snižuje krevní tlak a podporuje správnou funkci trávicího systému.

Bylinná vůně pro váš domov

Éterický olej Majoránka Saloos krásně provoní váš domov svými bylinnými tóny a dodá mu domáckou a harmonickou atmosféru. Vůně majoránky je velice příjemná pro všechny smysly a skvěle neutralizuje nepříjemné pachy. Aroma majoránky vám připomene dětství u babičky na chalupě a pozitivně vás naladí. Zároveň má příznivý vliv i na vaše zdraví. 

Balzám na nervy

Esenciální olej z majoránky působí doslova blahodárně na nervový systém. Má silné zklidňující účinky a je ideální po náročném dni, kdy potřebujete vypnout a zbavit se běžných každodenních starostí a stresu. Majoránka působí silně na psychiku, pomáhá při duševním vypětí a přinese vám skutečné uvolnění, zbaví vás strachu, nervozity či trémy. 

Nejen proti bolestem hlavy

Esenciální olej z majoránky působí také na další aspekty lidského organismu. Působí proti bolestem hlavy včetně migrén, kterým zároveň dlouhodobě předchází díky vlivu na nervovou soustavu. Zároveň podporuje také správnou funkci trávicího traktu, zlepšuje chuť k jídlu a pomáhá při nadýmání. Pomáhá roztahovat dýchací cesty a je skvělou podporou při astmatu. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.