Saloos Majoránka 5 ml

Saloos Majoránka 5 ml

Saloos Majoránka 5 ml

Značka: Saloos
Balení:
Zboží je dostupné pouze na prodejně

Rostlinná silice z majoránky má silný zklidňující a uvolňující efekt, pomáhá při tělesném a duševním vypětí. Zároveň působí na nemoci dýchacího traktu a podporuje trávicí systém.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu9
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Majoránka je éterický olej s příjemnou uklidňující vůní, který při použití v aromalampě krásně provoní váš domov a zneutralizuje nepříjemné pachy. Majoránka účinkuje na psychické i fyzické aspekty lidského organismu a je velice oblíbená.

Éterický olej z majoránky působí příznivě při zvýšeném tělesném i duševním vypětí a je vhodná také pro období nadměrného stresu. Pomáhá zklidnit nervy a podporuje uvolnění těla i mysli. Má blahodárný vliv také při úzkostech, nervozitě, špatné náladě a depresivních stavech.

Majoránka je skvělý přípravek na bolesti hlavy, od kterých dlouhodobě ulevuje a díky harmonizačnímu efektu na psychiku jim pomáhá také předcházet. Je často využívána při onemocněních dýchacího traktu, zejména pak astmatu. Snižuje krevní tlak a podporuje správnou funkci trávicího systému.

Bylinná vůně pro váš domov

Éterický olej Majoránka Saloos krásně provoní váš domov svými bylinnými tóny a dodá mu domáckou a harmonickou atmosféru. Vůně majoránky je velice příjemná pro všechny smysly a skvěle neutralizuje nepříjemné pachy. Aroma majoránky vám připomene dětství u babičky na chalupě a pozitivně vás naladí. Zároveň má příznivý vliv i na vaše zdraví. 

Balzám na nervy

Esenciální olej z majoránky působí doslova blahodárně na nervový systém. Má silné zklidňující účinky a je ideální po náročném dni, kdy potřebujete vypnout a zbavit se běžných každodenních starostí a stresu. Majoránka působí silně na psychiku, pomáhá při duševním vypětí a přinese vám skutečné uvolnění, zbaví vás strachu, nervozity či trémy. 

Nejen proti bolestem hlavy

Esenciální olej z majoránky působí také na další aspekty lidského organismu. Působí proti bolestem hlavy včetně migrén, kterým zároveň dlouhodobě předchází díky vlivu na nervovou soustavu. Zároveň podporuje také správnou funkci trávicího traktu, zlepšuje chuť k jídlu a pomáhá při nadýmání. Pomáhá roztahovat dýchací cesty a je skvělou podporou při astmatu. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej nepoužívejte, pokud máte nízký krevní tlak. Není vhodný pro těhotné ženy, při kojení a také pro děti do 6 let věku. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Česká značka přírodní kosmetiky Saloos vstoupila na trh s prodejem 100% přírodních esenciálních olejů pro aromaterapii. Sortiment se záhy rozšířil o tělové a masážní oleje, bio karité balzámy, regenerační pleťové oleje a mnohé další. Výrobky neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, syntetickou parfemaci či ropné produkty. Jako první v České republice získala firma Saloos certifikaci CPK BIO.

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu9

Aromaterapie a pět elementů - Jaro

Aromaterapie pro děti

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje na problémy se zády

Jak se zbavit chrápání

Majoránka

Novinka v Saloos Bio Královské péči o pleť: Mladistvý a svěží bergamot

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.