Ere Perez Make-up ovesné mléko, Chai 30 ml

Ere Perez Make-up ovesné mléko, Chai 30 ml

Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro středně světlé tóny pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémový make-up Ere Perez v odstínu Chai s jemnými barevnými pigmenty bude slušet středně světlým tónům pleti. Díky svému složení pleť nezatěžuje, neucpává póry a je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Ovesné mléko a broskvový extrakt jsou bohaté na antioxidanty, mají protizánětlivé účinky, poskytují pleti výživu a zjemňují ji. Vitamin E zesiluje ochranu proti volným radikálům. Lehká a nemastná konzistence make-upu Ere Perez je vhodná pro všechny typy pokožky. Poskytuje střední až silnou kryvost a dlouhotrvající matný vzhled.

Make-up je vhodný pro vegany.

Australská kosmetika Ere Perez je známá pro své přírodní a veganské produkty v oblasti pleťové a dekorativní kosmetiky. U výrobků můžete najít certifikace VeganCruelty FreeNon GMOWE SUPPORT a NO CO2.

Použití: Make-up na nanášejte na vyčištěnou pokožku pomocí štětce nebo houbičky. Pozornost věnujte zejména oblasti nosu, čelisti a okolí očí.

Barva - světlost: střední

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Ere Perez Natural Cosmetics, PO Box 3158, 2026 New South Wales, Tamarama Austrálie, tel: +61291303582, www.ereperez.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?