Henep Masážní gel konopný chladivý Deset sil, cestovní 50 ml

Henep Masážní gel konopný chladivý Deset sil, cestovní 50 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Konopný chladivý gel v cestovním balení pro krátkodobé masáže, poskytuje úlevu při řadě obtíží pohybového aparátu. BIO konopný olej, s velmi sofistikovanou kombinací a vyváženým poměrem devíti bylin, tvoří vysoce funkční celek. O použitých bylinách je známo, že působí příznivě při bolestech v oblasti krční a bederní páteře, při rehabilitačních výkonech, při rekonvalescenci po zlomeninách a výronec

Konopný chladivý gel v cestovním balení pro krátkodobé masáže, poskytuje úlevu při řadě obtíží pohybového aparátu. BIO konopný olej, s velmi sofistikovanou kombinací a vyváženým poměrem devíti bylin, tvoří vysoce funkční celek. O použitých bylinách je známo, že působí příznivě při bolestech v oblasti krční a bederní páteře, při rehabilitačních výkonech, při rekonvalescenci po zlomeninách a výronech, při bolestech hlavy, zánětech a zápalech (po konzultaci s lékařem). Gel příznivě působí na unavené nohy a přináší rychlý pocit úlevy.

certifikáty:
vhodné pro: masáže
konzistence: gelová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Provádějte masáž postižených míst 2-4x denně. Gel se rychle vstřebává a nezanechává lepkavý pocit.
složení: Aqua, Alcohol, den., Cannabis Sativa Seed Oil, Menthol, Aesculus Hipocastanum Extract, Hypericum Perforatum Extract, Symphytum Officinale Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Mentha Piperita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Carbomer, Achillea Millefolium Extract, Mentha Piperita Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Sodium Hydroxide
obsah BIO konopí 5%

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: