Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa 20 ml

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa 20 ml

Masážní olej na prsa Moira posiluje pokožku během kojení a zároveň ji brání před vznikem zánětů. Osvědčená kombinace výživných a éterických olejů pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před poškozením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia Moira posiluje pokožku během kojení a zároveň ji chrání před vznikem zánětů. Osvědčená kombinace výživných a éterických olejů pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před poškozením. Olej je spolehlivým pomocníkem i při takzvané retenci mléka a vzniku bolestivých bulek.

Základ masážního oleje je tvořen slunečnicovým a pupalkovým olejem, které spolehlivě pronikají hluboko do pokožky, a umocní tak účinky éterických olejů. Pupalkový olej sám o sobě působí protizánětlivě, pokožku regeneruje a chrání před opětovným podrážděním i zanícením. Výživné oleje společně s éterickými oleji z levandule, heřmánku římského a tea tree působí protizánětlivě, tlumí bolest, poškozenou pokožku léčí a napomáhají rychlému vstřebání retenčních bulek.

Uvolňující a zklidňující masáž

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia je tu připraven proto, abyste si mohla užít nejkrásnější období s miminkem bez zbytečných potíží či bolestí. Pokožka v oblasti prsů prochází velkými změnami z hlediska objemu již během těhotenství a díky nárůstu velikosti mléčné žlázy je pokožka zvýšeně náchylná k popraskání či vzniku strijí. Pravidelná masáž s tímto olejem ulevuje od pocitu napjaté pokožky a případných bolestí.  

Péče o pokožku

Pravidelná péče o prsa vám proto pomůže zbavit se mnoha nepříjemností. Stačí několik málo minut každý den, a to již během těhotenství. Masáž s touto směsí přírodních olejů nejen podporuje pružnost pokožky a ulevuje od pocitu napětí, ale zároveň podporuje tvorbu mateřského mléka tak, abyste svému děťátku mohla nabídnout to nejlepší.

Přírodní ingredience

Pravidelná masáž prsů tak pomůže pokožce i mléčné žláze lépe se adaptovat na všechny změny v průběhu těhotenství a období kojení. Masážní olej má jedinečné uvolňující účinky a zároveň pokožku vyživuje a zjemňuje díky slunečnicovému a pupalkovému oleji. Levandulový olej má navíc zklidňující a regenerační účinky a pomáhá urychlovat hojení popraskaných prsních bradavek. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na pokožku a lehkou krouživou masáží ve směru hodinových ručiček rozetřete. Vyhněte se bradavce. Aplikujte podle potřeby, nejlépe denně.

Tip: V případě hodně bolestivých prsou lze olej použít i těsně před kojením.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělý olej / Zdenka 6. 4. 2019 08:21

Tento olejíček mi v době kojení byl opravdu velkým pomocníkem. Krásně voní, ale hlavně pomáhá. Nanášela jsem ho hned při prvním podezření na nějaký problém (nebo občas jen tak pro tu krásnou vůni) a nikdy nedošlo na žádnou další léčbu (když nepočítám tvarohový obklad ;)). Opravdu se hodí mít jej doma od prvních dnů.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?