Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa 20 ml

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa 20 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Masážní olej na prsa Moira posiluje pokožku během kojení a zároveň ji brání před vznikem zánětů. Osvědčená kombinace výživných a éterických olejů pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před poškozením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia Moira posiluje pokožku během kojení a zároveň ji chrání před vznikem zánětů. Osvědčená kombinace výživných a éterických olejů pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před poškozením. Olej je spolehlivým pomocníkem i při takzvané retenci mléka a vzniku bolestivých bulek.

Základ masážního oleje je tvořen slunečnicovým a pupalkovým olejem, které spolehlivě pronikají hluboko do pokožky, a umocní tak účinky éterických olejů. Pupalkový olej sám o sobě působí protizánětlivě, pokožku regeneruje a chrání před opětovným podrážděním i zanícením. Výživné oleje společně s éterickými oleji z levandule, heřmánku římského a tea tree působí protizánětlivě, tlumí bolest, poškozenou pokožku léčí a napomáhají rychlému vstřebání retenčních bulek.

Uvolňující a zklidňující masáž

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia je tu připraven proto, abyste si mohla užít nejkrásnější období s miminkem bez zbytečných potíží či bolestí. Pokožka v oblasti prsů prochází velkými změnami z hlediska objemu již během těhotenství a díky nárůstu velikosti mléčné žlázy je pokožka zvýšeně náchylná k popraskání či vzniku strijí. Pravidelná masáž s tímto olejem ulevuje od pocitu napjaté pokožky a případných bolestí.  

Péče o pokožku

Pravidelná péče o prsa vám proto pomůže zbavit se mnoha nepříjemností. Stačí několik málo minut každý den, a to již během těhotenství. Masáž s touto směsí přírodních olejů nejen podporuje pružnost pokožky a ulevuje od pocitu napětí, ale zároveň podporuje tvorbu mateřského mléka tak, abyste svému děťátku mohla nabídnout to nejlepší.

Přírodní ingredience

Pravidelná masáž prsů tak pomůže pokožce i mléčné žláze lépe se adaptovat na všechny změny v průběhu těhotenství a období kojení. Masážní olej má jedinečné uvolňující účinky a zároveň pokožku vyživuje a zjemňuje díky slunečnicovému a pupalkovému oleji. Levandulový olej má navíc zklidňující a regenerační účinky a pomáhá urychlovat hojení popraskaných prsních bradavek. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na pokožku a lehkou krouživou masáží ve směru hodinových ručiček rozetřete. Vyhněte se bradavce. Aplikujte podle potřeby, nejlépe denně.

Tip: V případě hodně bolestivých prsou lze olej použít i těsně před kojením.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?